Použitý tovar

Kolky

Aktualizovaný pred 2 dňami
3 €
miruska951    Humenné
Tovar po záväznej objednávke posielam po prevode peniažkov na IBAN: SK5009000000000464508144
Minimálny nákup 3 €.
Tovar môžem poslať aj obyčajne, ale je to na Vašu zodpovednosť nakoľko ja nebudem mať doklad o odoslaní balíčka.
Ak sa balik strati je mozne ho hladat:
Poštová ohlasovňa a úložňa
Pri stratení zásielky môžete požiadať Poštovú ohlasovňu a úložňu o zistenie, či nemá hľadanú zásielku uloženú, prípadne požiadať o jej vydanie na adrese:

Slovenská pošta, a. s.
Poštová ohlasovňa a úložňa
Dohnányho 17
917 02 Trnava
Tovar Vám po dohode rezervujem max. 7 dní. Ak sa pýtate info o tovare, rozmery a pod. nepovažujem to za rezerváciu. Rezervujem ak ma o to jasne požiadate.
Na úhradu čakám max. 3 pracovné dni, ak sme sa nedohodli inak. Ak úhrada nebude zrealizovaná a neozvete sa, že nastal nejaký problém rezerváciu ruším a tovar ponúkam ďalej.
Na všetky nedostatky tovaru (ak nejaké má) Vás určite upozorním. Takisto ceny sú zohľadnené v cene tovaru.
Som ochotná Vám tovar premerať, poprípade pofotiť detaily, takže sa pýtajte, aby potom nevznikli žiadne nedorozumenia.
Nemám nič proti výmene, ak mi niečo z Vášho albumu padne do oka. No ak máte vec za 10 eur a chcete ju menit za moju vec v hodnote 20 eur tak ma ani nemusíte kontaktovať. Už som mala tú česť s takým že pri výmene je cena raz taká ako pri kúpe. Tak ak má raz hodnotu 10 eur nerozumiem preco ju niekto ide menit za 20 eur. Ak mi túto záhadu vie niekto vysvetliť napíšte mi IP aby som tomu pochopila. Ak mám pri inzeráte uvedené ,,cena vrátane poštovného" platí to iba pri kúpe, pri výmene je uvedená suma bez poštovného. Takisto ak je cena uvedená vrátane poštovného, je to poštovné obyčajné, nie doporučené.
Popis je vždy pravdivý a presný, miery sú mnou namerané, preto tovar späť neberiem. Radšej sa pýtajte.
Ak si vypýtate údaje k platbe beriem to ako vážny záujem a predmetný tovar ďalej neponúkam ďalším záujemcom tak to berte na vedomie a ak nastane nejaký problém informujte ma.
Po zlých skúsenostaich na DOBIERKU NEPOSIELAM.
K obchodovaniu pristupujem zodpovedne. Nemám chuť a ani čas niekoho zavádzať a okrádať. A tak isto to nenechám robiť zo sebou.
Ocením keď mi dáte info o prijatom balíčku. Na spätné info o doručení čakám 5 dní od odoslania, potom inzerát vymažem a obchod považujem za ukončený
Ďakujem za pochopenie.
Prajem pekný deň a príjemné nakupovanie :) Mia :)
Zobraz celé podmienky
Kolky,
Kolky,
Kolky,
Kolky,
Kolky,