Použitý tovar
Ulož - uložené 15×

Plan Toys set do piesku

súprava, sotva tri x pouzite. Material: kaucukove drevo. Hracia súprava Sandbox, Plan Toys

Plánovacie hračky

Je čas hrať sa v piesku! Vedro a lopatka, hrable a sitko v tvare morských potvoriek budú na dovolenke neodmysliteľným prvkom. Dômyselná súprava hračiek Plan Toys povzbudí deti k hre vonku a rozvinie ich koordináciu.

PlanToys® existuje od roku 1981 a ako prvý použil na výrobu hračiek recyklované prírodné kaučukové drevo. Vytvára hračky, ktoré podnecujú predstavivosť detí a podporujú ich intelektuálny a fyzický rozvoj. Spoločnosť je tiež výborným príkladom toho, že je možné udržiavať najvyššie štandardy kvality a zároveň sa snažiť o ekologickú a spoločenskú zodpovednosť za vyrábané produkty. Dbá na to, aby výrobné postupy, lepidlá, farby a obaly Plan Toys boli čo najšetrnejšie k životnému prostrediu a zdravé pre tých najmenších.
Aktualizovaný pred 4 dňami
216 zobrazení od 16. dec 2021
20 €15 €
sagitka    Trenčín
Ahojte :)
Bazarove vecičky maju pre mňa väčšiu hodnotu ako nové, pretože je to lepšia možnosť pre našu planétu. Učím tak aj svoje dieťa, že nie všetko super je nove z obchodu. Recyklácia ♻ je súčasťou novej doby a ja to veľmi uznávam a podporujem. No a co sa tyka veciciek.
Predávam buď minimálne nosené vecičky alebo v zachovalom stave s akými by som bola spokojná aj ja. Stav uvádzam v inzeráte. Pokiaľ ste si niečo vybrali, pošlem Vám podklady k úhrade. Poštovné je totožné s tarifami Slovenskej pošty.
Pri väčšom odbere platím poštovné :) moj iban je SK04 1100 0000 0029 3217 7542
Zobraz celé podmienky
Plan toys set do piesku,
Plan toys set do piesku,