Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Nasadzovacie krúžky blue 12m+

Nasadzovacie krúžky blue 12m+

Nádherná drevená hračka od holandskej firmy LITTLE DUTCH určená pre deti od 12 mesiacov. Nasadzovaním krúžkov deti trénujú motorické schopnosti, logické myslenie a koordináciu oko-ruka. Pastelové jemné farby sú veľmi príjemné pre oko. Hračka obsahuje 6 drevených krúžkov, po postavení veže dosahujú výšku 17 cm. Produkt je k dispozícii aj v ružovej farbe. Uložené v peknej darčekovej krabici.

Nájdete v e-shope www.rozumnehracky.sk
Aktualizovaný pred 8 mesiacmi
44 zobrazení od 18. sep 2019
13,37 €
rozumnehracky    Bojnice (okres Prievidza)
Poprosila by som Vás, keby Ste v tomto predvianočnom období objednávali hračky priamo zo stránky www.rozumnehracky.sk
Od 22.11.2015 som sa dostala do top vianočnej sezóny a objednávky na Modrom koníkovi už nestíham vybavovať. Všetok čas sústredím na stránku rozumnehracky, tam bude Vaša objednávka vybavená. Ďakujem za pochopenie.

Kákošová

www.rozumnehracky.sk

Ďakujem, že Ste nahliadli do môjho albumu. Ponúkam hračky, ktoré slúžia k rozvoju detí, jednoduchým a hravým spôsobom si rozvíjajú jemnú motoriku, trpezlivosť, priestorové vnímanie, logiku a pamäť. Ponúkam kvalitné, osvedčené hračky, každú jednu starostlivo vyberám. V ponuke mám hlavne drevené hračky, hračky zamerané na Montessori, prevliekačky, nasúvacie hračky, mozaiky, drevené stavebnice, ale aj retro hračky ako sú klasický logik, futbal, sklenené guličky, céčka... Nahliadnite na stránku www.rozumnehracky.sk a uvidíte celú ponuku.

Cena za dopravu je podľa taríf slovenskej pošty, záleží to od váhy objednaného tovaru.
do 500g ....1,65€
do 1000g....2,35€

nad 1000g posielam kuriérom, cena 3,50€ . Pri nákupe tovaru nad 69€ je doprava zdarma.

Prajem príjemný výber a pekný deň. Kákošová
Zobraz celé podmienky
Nasadzovacie krúžky blue 12m+,
Nasadzovacie krúžky blue 12m+,