Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Detský telocvik - City Safari 0m+

Priestranná deka novej generácie z príjemného mäkkučkého prateľného materiálu, plná nádherných detských motívov, hračiek, zvieratiek a hrkálok je praktickou podložkou s množstvom prekvapení pre objavnú aj zábavnú hru vášho bábätka.

Nápadité využitie nových prvkov, svetielok, melódií a tkanín s rôznym povrchom komplexne podnecuje rozvoj zmyslového vnímania a jemnej motoriky malého zvedavčeka. Deku je možné využiť viacerými spôsobmi, pre polohu na chrbátiku aj na brušku, so závesnými hračkami pre lepší dosah vášho dieťatka a upútanie jeho pozornosti.

Táto univerzálna deka je maximálne prispôsobená potrebám detského vývoja. Je možné k nej pripevniť aj ďalšie obľúbené hračky a tak posilniť pocit bezpečia vášho dieťatka v neznámom prostredí.vankúšik Kick & Play na kopanie a udieranie
závesné hračky - zvieratká, zvonček, hryzátka, hrkálka
krúžky na zavesenie umožňujú flexibilné umiestnenie hračiek na dosah dieťatka
blikajúce svetielka
veľké bezpečné zrkadielko povzbudzuje dieťatko k dvíhaniu hlavičky, neskôr k dvíhaniu sa na rukách a pozorovania svojho obrazu v zrkadle
klasické melódie a zvuky zvierat


VÝZNAM HRAČKY PRE ROZVOJ DIEŤATKA
Výnimočne priestranná deka dáva dieťatku možnosť naplno rozvíjať jeho motorické schopnosti, naťahovať nožičky aj ručičky, dvíhať hlavičku, či pohodlne sa prevaľovať a pripraviť na lezenie.
Deka je maximálne prispôsobená vývinovým etapám vášho dieťatka
Rozvíja drobnú motoriku, ale aj komplexné zmyslové vímanie dieťatka objavovaním nových podnetov, poznávaním a priamym kontaktom s novými tvarmi, zvukmi a materiálmi.
Pomáha rozvíjat koordináciu očí a rúk, reflexnú a uchopovaciu schopnosť
Nastaviteľné zrkadielko podnecuje dieťatko k dvíhaniu hlavičky a pozorovaniu svojho obrazu v ňom
Pestrofarebné motívy a obľúbené zvieratká vytvárajú pocit bezpečia a robia milú spoločnosť dieťatku pri ležaní na brušku.
Aktualizovaný pred 11 mesiacmi
197 zobrazení od 20. mar 2018
71,90 €
Detský telocvik - city safari 0m+,
Detský telocvik - city safari 0m+,
Detský telocvik - city safari 0m+,