Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Maľujeme a učíme sa angličtinu, víly

Maľujeme a učíme sa angličtinu, víly
Skvelá hračka napríklad na cestovanie, vhodná aj na výučbu anglického jazyka. Obsahuje fixku s neviditeľným atramentom, preto deti nemôžu nič zašpiniť alebo poškodiť. Omaľovanka obsahuje 24 strán s témou víly. Na každej strane je údaj a obrázok, čo po vymaľovaní hľadáme. Napríklad 3 yellow flowers, 1 rainbow, 8 sparkles. Zobrazí sa nám to až vtedy, keď je obrázok vymaľovaný. Vhodné pre deti od 3 rokov, doporučené pre deti od 5 rokov.

Rozmer obrázka: 15 x 19 cm

Nájdete v e-shope www.rozumnehracky.sk
Aktualizovaný pred 6 mesiacmi
137 zobrazení od 21. feb 2019
5,95 €
rozumnehracky    Bojnice (okres Prievidza)
Dobrý deň, volám sa Andrea Kákošová a odkedy mám deti, stali sa mojou záľubou hračky. Nie obyčajné hračky, ale hračky ktoré podporujú deti v kreativite, v učení, v jemnej a hrubej motorike, priestorovej orientácii.... Preto som si založila internetový obchod
www.rozumnehracky.sk
Pozývam Vás doň a budem sa tešiť, keď si niečo vyberiete. Hračky si môžete objednať aj tu cez Modrého koníka, ale priamo cez obchod bude Vaša objednávka vybavená najrýchlejšie. Cena za kuriéra GLS je 3,50€. Zásielky odosielam hlavne kuriérom, pretože tam nezáleží na hmotnosti a nakoľko moje hračky sú z dreva, majú vyššiu hmotnosť.
Pri Slovenskej pošte sú zásielky s hmotnosťou do 500g za 2€ a zásielky s hmotnosťou do 1000g za 2,80€.

V predvianočnej sezóne si prosím objednávajte priamo cez www.rozumnehracky.sk.

Ďakujem, že Ste nahliadli do môjho albumu.
Zobraz celé podmienky
Maľujeme a učíme sa angličtinu, víly,
Maľujeme a učíme sa angličtinu, víly,