Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

TINY LOVE - Detský telocvik - Slnečný deň

Vaše bábätko bude očarené množstvom zábavných aktivít na pestrofarebnej hracej podložke, tiež veselými hompáľajúcimi sa hračkami na ohybných oblúkoch, i veľkým slniečkom, ktoré prehráva 3 príjemné melódie.

Všetky aktivity, ktoré nový Detský telocvik - Slnečný deň ponúka, zabavia bábätko, podporia jeho zvedavosť a spríjemnia mu chvíle, ktoré trávi na brušku či na chrbátiku.

slniečko s 3 melódiami

bezpečné zrkadielko zabaví dieťatko pri polohe na brušku

korytnačka – hrkálka

vibrujúca žabka na naťahovacej stuhe

ukrytá kvetinka

hryzátko

saténová stužka

Rozvíja zmysly. Tromi príjemnými melódiami, ako aj ostatnými zvukmi, ktoré vydávajú zavesené hračky prirodzene rozvíja sluchový vnem.
Posilňuje svaly. Veľké zrkadielko púta pozornosť dieťatka, a tak ho podporuje pri dvíhaní hlavičky.

1-2 mesiace:

Detský telocvik – Slnečný deň vďaka ohybným oblúkom vytvára pre novorodenca príjemné prostredie s pocitom bezpečia.

Ak zavesíte na oblúky pestré hračky, budete stimulovať zrak bábätka už od prvých týždňov.

Položte bábätko na hraciu podložku detského telocviku - Slnečný deň, priamo pod flexibilné oblúky. Niektoré bábätká reagujú veľmi pozitívne a ihneď si zamilujú toto nové prostredie. Iné bábätká možno uprednostnia uzavretejšie prostredie, ako napríklad postieľka či kolíska a detský telocvik si budú užívať neskôr, skúste to cca od troch mesiacov.

Položte bábätko na detský telocvik – Slnečný deň a aktivujte melódie na slniečku. Slniečko ako melodická a navyše najväčšia hračka na telocviku upúta pozornosť bábätka, ktoré ju bude dychtivo sledovať a pozorne počúvať.

2-4 mesiace:

Detský telocvik – Slnečný deň ponúka množstvo aktivít pre ležiace bábätko, ktoré môže sledovať hračky hompáľajúce sa na flexibilných oblúkoch, môže sa ich snažiť dočiahnuť, či udrieť do nich. Ak sa náhodne dieťatku podarí do slniečka udrieť, môže tešiť z príjemnej melódie, ktorú aktivuje.

Bábätká, ktoré trávia čas na brušku budú dvíhať hlavičku v snahe pozrieť sa, kto sa to mrví v zrkadle.

Takisto množstvo pestrých obrázkov na hracej podložke zaujme bábätko v čase, keď si precvičuje krčné svaly v polohe na brušku.
Aktualizovaný včera
403 zobrazení od 25. aug 2015
68,62 €48,29 €
Oznam od predajcu: Kuk na potreby na vodné športy aj na letnú zábavu vo vode. Viac tu: https://bit.ly/2UEoLVD
evamarket24    Bratislava - Staré Mesto
www.market24.sk - e-shop pre deti a celú rodinu.
Náš internetový obchod www.market24.sk Vám ponúka tovar pre detičky a ich rodičov - od cumlíkov, fľaštičiek, sterilizátorov, cez autosedačky všetkých vekových skupín, kočíky od narodenia i športové - golfové kočíky, trojkolky, odrážadlá, fusaky, hračky pre detičky od narodenia i tie skôr narodené, ale aj knihy, potreby do domácnosti či kozmetiku.
Predávame len nový tovar so zárukou min. 2 roky- nie z druhej ruky.

Ak si vyberiete niečo aj tu na Modrom konikovi, je potrebná objednávka na www.market24.sk. Platné sú vždy ceny uvedené na www.market24.sk. Kompletné informácie sú uvedené v našom e-shope, nakoľko na modrého koníka nie je možné dať do popisu pri niektorých produktoch všetky potrebné informácie. Rozhodujúci je popis a fotografie, uvedené v našom e-shope www.market24.sk. Nie všetky ceny sa vždy zhodujú s cenou v e-shope, nakoľko nie je možné prepojenie online s e-shopom. Ceny sú platné len na www.market24.sk

Nerobíme "reálne" fotky tovarov, ktoré ponúkame, nie je to žiaľ v našich možnostiach. Fotky máme k dispozícii také, aké dávajú výrobcovia.

V našom showroome na Starej Vajnorskej 37 v Bratislave je možné vybrané produkty vidieť aj naživo. Tak isto je možný osobný odber v Bratislave.

Ceny sú fixné, tak isto ako i ceny za doručenie. Nezasielame tovar prostredníctvom Slovenskej pošty - ani ako balíky ani ako listy.

Tovar je doručovaný prostredníctvom kuriérskej služby Slovak Parcel Service (UPS) - In Time alebo si môžete zvoliť jednu z mnohých pobočiek Zásielkovne.
Doručenie zdarma pre objednávky nad 129 EUR a pri platbe vopred - úhrada faktúry (platí pre doručenie na adresy v Slovenskej republike, doručenie zdarma neplatí pre platbu na dobierku a platbu platobnou kartou).

Cena dopravy sa účtuje podľa váhy objednaného tovaru. Cenu za dopravu je možné vidieť priamo v nákupnom košíku a následne v objednávke.

Pri platbe na faktúru môže byť termín dodania tovaru ovplyvnený termínom uhradenia platby.

Predávajúci neručí za škody vzniknuté pri preprave. Zásielky sú poistené a dopravca prepravná spoločnosti ručí za tovar.
V prípade, že si odvoz tovaru zabezpečí kupujúci, predávajúci nenesie zodpovednosť za škody vzniknuté pri preprave tohto tovaru.

Pokiaľ si zákazník vyberie ako spôsob dodania tovaru „Dobierka“, je povinný túto zásielku prevziať.

V prípade neprevzatia tovaru od kuriéra je kupujúci povinný uhradiť predávajúcemu minimálne škodu vzniknuté týmto jednaním (spravidla cenu dopravy, poštovné tam a späť. balné, manipulačné v plnej a preukázateľnej výške.)

Predávajúci nezodpovedá za oneskorenú dodávku tovaru zavinenú kuriérskou službou, prípadne udaním nesprávnej adresy kupujúceho.

Kupujúci je povinný dôkladne skontrolovať tovar pri jeho prevzatí od prepravcu/kuriéra a potvrdiť svojím podpisom prevzatie tovaru na doklade o prevzatí tovaru.
Doručenie Slovensko
Doručenie zdarma nad 149 EUR pri platbe faktúry vopred (ak doručovacia adresa je v Českej republike alebo v Rakúsku).

Tovar Vám doručíme až na miesto určenia, štandardne v pracovné dni. Tovar je po odoslaní z nášho skladu doručený do 1 pracovného dňa na Vami zadanú adresu.

Štandardné doručovanie je uskutočnené prostredníctvom kuriérskej služby UPS - In Time.

Doručenie Slovensko

Váha od /do cena s DPH
0 - 1 kg 2,89 €
1 - 2 kg 3,09 €
2 - 3 kg 3,29 €
3 - 7 kg 3,79 €
7 - 12 kg 4,59 €
12 - 20 kg 5,39 €
20 - 30 kg 8,39 €
nad 30 kg 10,79 €
Príplatok za dobierku je 0,99 EUR pre objednávky do hmotnosti 2 kg. Dobierkový príplatok pre objednávky nad 2 kg je +1,15 EUR k cene prepravného.

Dobierka je možná pre objednávky v hodnote od 5 EUR do 250 EUR.

Doručenie zdarma neplatí pre platbu na dobierku a platbu platobnou kartou).

Rozhodujúca cena za doručenie je v našom E-Shope (www.market24.sk). Ceny za doručenie pri inzerátoch nie sú uvádzané. Je potrebné všetky objednávky realizovať prostredníctvom nášho E-Shopu.

Objednávky sa riadia Obchodnými podmienkami nášho obchodu - http://www.market24.sk/obchodne-podmienky/

Za Market 24
Eva Ďatková
Zobraz celé podmienky
Tiny love - detský telocvik - slnečný deň,