Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Spoločenská hra Boost

skladom.
Boost! (Rally Up!) je ďalšia z rady rýchlych zábavných postrehových hier typu Dobble. Hráči na začiatku hry dostanú rovnaký počet kariet. Počas hry ich postupne vykladajú na stôl. Na kartách sú postavy a predmety z rôznych 11 kategórií - sladkosti, zvieratá, monumenty, ovocie, šperky atď. Všetci hráči naraz otočia vrchnú kartu zo svojho balíčku a snažia sa rýchlo nájsť nejakú dvojicu kariet z rovnakej kategórie. Komu sa to podarí, zoberie tieto dve karty k sebe ako víťazné body. Karty, ktoré nemali svoj pár, ostávajú na stole do ďalšieho kola. Hráč s najviac kartami - víťaznými bodmi na konci hry, je víťaz.
Obsah hry:
-110 kariet
-pravidlá
Počet hráčov: 2 - 8
Doba hrania: 10 min.
Odporúčaný vek: od 6 rokov
Aktualizovaný včera
268 zobrazení od 24. jan 2018
13,90 €
Pošli správu predajcovialebo zavolaj na +421905862327
prevas    Zákamenné (okr. Námestovo)
Milí nakupujúci. Ďakujem za Vašu návštevu. Predávame iba nové veci – od uvádzaných výrobcov. Tovar je možné si rezervovať. Samotný záujem o tovar však nie je automatická rezervácia, preto poprosím o konkrétnu informáciu ohľadom rezervácie. Tovar zasielam po prijatí sumy na účet. Čas doručenia- od úhrady - 2-3 dni. Balíčky odosielam každý deň, o odoslaní informujem každého kupujúceho. Nežiadajte, prosím, o podklady k úhrade ak o tovar nemáte skutočný záujem.
Na maily odpisujem do 24 hodín (pracovné dni).
Ponúkaný tovar je skladom aj v kamennej predajni, preto sa môže stať, že ponúkaný tovar už nie je dostupný a včas ho nestihneme pozastaviť, keďže nie sme on-line napojený na skladom. Prosím o porozumenie.
Na každú vec je maximálny možný opis. Ak máte nejaké otázky, informujte sa. Rada pomôžem. Poprosím vás, ak je to možné, ak o daný tovar už nemáte záujem, napísať to:-) !!!!Nezabudnite pri každom nákupe uviesť vašu adresu doručenia!!!!!!!!
Sobota, nedeľa je čas, ktorý venujem rodine. Prosím o porozumenie.
Poštovné je účtované podľa hmotnosti a platných taríf Slovenskej pošty. Obyčajné doručenie je na vlastné riziko.
V prípade ak si chcete tovar zakúpiť osobne - radi Vás uvítame v predajni Textil v Zákamennom 1436, Papiernictvo-hračky Zákamenné 26.
otvorené Po-Pia od 8,00 - 16,00, v So od 8,00 - 12,00 hod.
Tešíme sa na Váš.
na MMB - ID56092
Zobraz celé podmienky
Spoločenská hra boost,
Spoločenská hra boost,
Spoločenská hra boost,
Spoločenská hra boost,
Spoločenská hra boost,