Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Yookidoo hracia deka Zem robotov

Interaktívne hracia deka sa spústy aktivít pre zábavné objavovanie a správny rozvoj zmyslov tých najmenších.

Hracia deka a jej jednotlivé prvky sú navrhnuté tak, aby bolo možné hrania v polohe na bruchu, na chrbte a v sede. Týmto spôsobom je podporovaný vývoj detí v rôznych fázach rastu.

Táto hracia deka má odnímateľný vankúš, ktorý umožňuje dieťaťu pohodlné sledovanie pohybujúceho autíčka v polohe na brušku.

Revolučný systém tejto deky je v motorizovanom autíčku, ktoré môže byť pripojené k hrazde vo výške alebo na samotnej deke. Autíčko jazdí po svojej dráhe sem a tam zatiaľ čo hrá hudba. K dispozícii sú dve melódie: temperamentný a relaxačné. Ak je potrebné, môže byť hudba úplne vypnutá.

Na autíčko je možné pripevňovať jednotlivé postavičky ako cestujúci. Pri jazde vo výške na hrazde slúži autíčko ako základňa pre zavesenie jednotlivých hračiek.

Pre rozsiahle hranie poskytuje deka hŕbu postavičiek a doplnkov. Všetky doplnky vyzývajú k tvorivému experimentovanie a vyvolávajú prirodzenú zvedavosť detí. Hravé koncentrácie, motorika a koordinácia oko-ruka sú touto dekou výborne podporované.

Hracia deka sa vyznačuje veľmi stabilnou hrazdou na ktorú je možné pomocou prstencov zavesiť jednotlivé hračky, ktoré povzbudzujú dieťa k ich uchopenie. Originálne farby a rôzne povrchové materiály napomáhajú malému dieťaťu rozvíjať zrak a hmat.

Hracia deka sa dá ľahko zložiť, prenášať a skladovať.
Po odstránení všetkých súčastí možno deku vyprať.

Obsah balenia:

Hracia deka (105cm x 85cm) - Motorizovaná autíčko - Koľajové dráha - 2 postavy robotov - Veľké polstrované zrkadlo -
Obojstranný vankúš (pes) - 5 závesných krúžkov
Požadované batérie: 3 x 1,5V AAA (LR03)
Rozmer balenia: 800 x 520 x 110 mm
Aktualizovaný pred 11 mesiacmi
211 zobrazení od 15. mar 2018
85,15 €
Yookidoo hracia deka zem robotov,
Yookidoo hracia deka zem robotov,
Yookidoo hracia deka zem robotov,