Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Vlastná výroba
Ulož - uložené 3×

Hryzátko

Hryzátko vyrobené skombinovaním certifikovaných silikónových korálikov šedej a bielej farby a korálikov z bukového dreva, doplnené o krúžok z javorového dreva s priemerom 55mm. Biele koráliky majú vzor čiernych bodiek.
Na zabavenie či ako pomoc pri prerezávaní prvých zúbkov vášho bábätka.

Všetky komponenty majú certifikáty FDA, F963, LFGB, CE, SGS, Australian Standard Test ,EN71, MSDS.

Pred prvým použitím odporúčam hryzátko opláchnuť vodou. Drevené komponenty je možné pretrieť kokosovým olejom, ktorý má antibakteriálne účinky a predĺži životnosť vašej vecičky.
Aktualizovaný pred 2 týždňami
49 zobrazení od 5. máj 2019
8 €
leeshka    Bratislava - Petržalka
Ďakujem, že ste si našli čas prečítať podmienky predaja. :) Predávam zväčša nové, alebo málo nosené vecičky - riadim sa heslom - nepredávam to, čo by som ani sama nekúpila....Na vašu správu sa budem snažiť odpovedať čo najskôr.
Balíčky posielam po pripísaní celej sumy za tovar na môj účet. (číslo účtu pošlem vážnemu záujemcovi) Balíčky posielam doporučene iba na vyžiadanie. Inak posielam obyč. a zodpovednosť beriete na seba. Na dobierku neposielam. Zakúpený tovar nazad NEBERIEM, veci sa snažím reálne opísať. Veľmi ocením krátku správu o doručení balíka, nakoľko aj ja vždy informujem o jeho odoslaní. Ďakujem :)
Zobraz celé podmienky
Hryzátko,