Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar
Ulož - uložené 3×

Fisher-Price Skladacia pyramída s guličkou

Predám krásnu hru - skladaciu pyramídu / guľôčku - Stack & Rolls Cups zn. Fisher-Price.

Je v top stave, bez poškodenia (škrabančekov apod.).

Obsahuje 1 hrkajúcu guľôčku a 10 farebných misiek rôznej veľkosti, sú očíslované podľa veľkosti ako sa ukladajú na pyramídu.
S novou „klasickou" Skladačkou misiek sa dá hrať rôznym spôsobom. Dieťa môže ľahko na seba poskladať 10 ks okrúhlich misiek zvislo, alebo ich môže kotúľať či hádzať. Na farebných miskách sú čísla od 1 do 10 aby dieťa spoznávalo čísla aj farby. Misky podobných farieb / veľkostí možno poskladať tak, že z nich bude lopta, a ešte aj tieto sa dajú poskladať do seba (na začiatku s pomocou mamy alebo ocka). K sade patrí 1 hrkajúca guľôčka, s ktorou možno hrkať samostatne, alebo ju vložiť do jednej gule, ktorú dieťa samo vytvorí, alebo ju môže položiť na vrchol pyramídy vytvorenej z misiek. Poskladaním misiek môže dieťa tvoriť aj abstraktné formy. Počet možností je rozmanitý.

Hračka podporuje rozvoj jemnej motoriky.
Je vhodná od 6 mes. do 3 rokov.

Cena pôvodne: 14,99 € / teraz 9 € + poštovné do 500 g
Aktualizovaný pred 2 dňami
32 zobrazení od 9. okt 2020
9 €
zuzkaalzbetka    Banská Bystrica
Ahoj, ďakujem, že ste nahliadli do môjho bazárikového albumu.
Predávam oblečenie a hračky po mladšej dcére, ale aj nové kúsky, ktoré máme duplicitne. Oblečenie bolo kúpené úplne nové a bolo nosené len mladšou dcérou, keďže sme jej zadovážili vlastné nové kúsky.
Všetko oblečenie je vždy čisté (hračky tiež), oprané a vyžehlené. Keďže ho skladám do skrine spolu s ostatným oblečením, môže sa stať, že bude trochu pokrčené.
Popis v inzeráte vždy zodpovedá skutočnosti. Ak sa nájde nejaký fliačik, či dierka, upozorním na to v inzeráte.

Tovar predávam - O VÝMENU NEMÁM ZÁUJEM!
Všetky inzeráty sú aktuálne až do pozastavenia / zmazania.

Ceny prosím NEZJEDNÁVAJTE / nenavrhujte vlastné. Ani v obchode by Vám to nenapadlo a ja ich tiež nemám zadarmo. Dohoda je možná len by pri odbere väčšieho množstva oblečenia.

OSOBNÝ ODBER z časových dovodov NIE je možný, len pri naozaj serióznom záujme, ale nerobím rozvoz. Pri odbere nadrozmerného tovaru (detská postieľka, kočík, detská jedálenská stolička apod.) naopak uprednostňujem osobný odber.

Veci späť neberiem, peniaze nevraciam, nakoľko sme v bazáriku, nie e-shope. Radšej sa pýtajte vopred, rada odpoviem.

Zásielky posielam väčšinou obratom po pripísaní peňazí na môj účet v Tatra banke (peniaze mi posielajte bankovým prevodom, nie vkladom v hotovosti).

Z objektívnych príčin sa raz za čas môže stať, že nebudem môcť poslať zásielku hneď nasledujúci deň po prijatí platby (ak sme chorí, odcestovaní mimo domu a pod.), ale na to vždy upozorním kupujúcu /-ceho.
V súčasnej epidemiologickej a lockdownovej situácii chodím na poštu 1x za týždeň, resp. keď sa nazbiera viac balíčkov na odoslanie (max. však 1x za 16 dní).

K CENE TOVARU si účtujem POŠTOVNÉ podľa sadzobníka Slov.pošty + BALNÉ vo výške 0,20 - 0,50 € (za bublinkovú fóliu, pevný baliaci papier a lepiacu pásku, ktoré tiež musím kúpiť, aby som Vám mohla poslať poriadne zabalený balíček).
NEZJEDNÁVAJTE POŠTOVNÉ - platíte ho pošte, nie mne.
BALÍČEK POSIELAM DOPORUČENE 2. TR. / 1. TR. - podľa vašej požiadavky.
Môžem vám ho zaslať aj OBYČAJNE 2. TR. / 1. TR. - je to však len NA VAŠU VLASTNÚ ZODPOVEDNOSŤ.
NA DOBIERKU neposielam kvôli zlým skúsenostiam!

Príjemné nakupovanie želá ZUZKA :)
Zobraz celé podmienky
Fisher-price skladacia pyramída s guličkou,
Fisher-price skladacia pyramída s guličkou,
Fisher-price skladacia pyramída s guličkou,
Fisher-price skladacia pyramída s guličkou,
Fisher-price skladacia pyramída s guličkou,
Fisher-price skladacia pyramída s guličkou,
Fisher-price skladacia pyramída s guličkou,