Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Drevený triediaci hrad 2,5+

Triediace hračky sú u detí veľmi populárne. Tento triediaci hrad je novinkou a výbornou pomôckou na školenie motorických zručností detí. Deti môžu vkladať 9 farebných drevených kociek v štyroch rôznych tvaroch do malého hradu. Pomocou dosky pod otvormi sa dá vopred skontrolovať správnosť voľby tvaru, vytiahnutím dosky prepadnú do hradu iba tie správne kocky. Na hrade sa dajú otvoriť aj červené dvierka a deti si tak môžu samé vybrať kocky z hradu. A triedenie sa začína znova.

Rozmery: 18 x 16 x 12 cm

Nájdete v e-shope rozumnehracky.sk
Aktualizovaný pred 1 rokom
249 zobrazení od 13. okt 2015
18,89 €
rozumnehracky    Bojnice (okres Prievidza)
Poprosila by som Vás, keby Ste v tomto predvianočnom období objednávali hračky priamo zo stránky www.rozumnehracky.sk
Od 22.11.2015 som sa dostala do top vianočnej sezóny a objednávky na Modrom koníkovi už nestíham vybavovať. Všetok čas sústredím na stránku rozumnehracky, tam bude Vaša objednávka vybavená. Ďakujem za pochopenie.

Kákošová

www.rozumnehracky.sk

Ďakujem, že Ste nahliadli do môjho albumu. Ponúkam hračky, ktoré slúžia k rozvoju detí, jednoduchým a hravým spôsobom si rozvíjajú jemnú motoriku, trpezlivosť, priestorové vnímanie, logiku a pamäť. Ponúkam kvalitné, osvedčené hračky, každú jednu starostlivo vyberám. V ponuke mám hlavne drevené hračky, hračky zamerané na Montessori, prevliekačky, nasúvacie hračky, mozaiky, drevené stavebnice, ale aj retro hračky ako sú klasický logik, futbal, sklenené guličky, céčka... Nahliadnite na stránku www.rozumnehracky.sk a uvidíte celú ponuku.

Cena za dopravu je podľa taríf slovenskej pošty, záleží to od váhy objednaného tovaru.
do 500g ....1,65€
do 1000g....2,35€

nad 1000g posielam kuriérom, cena 3,50€ . Pri nákupe tovaru nad 69€ je doprava zdarma.

Prajem príjemný výber a pekný deň. Kákošová
Zobraz celé podmienky
Drevený triediaci hrad 2,5+,
Drevený triediaci hrad 2,5+,