Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Detský telocvik -Total Playground

Detský telocvik - je farebná, mäkká, textilná podložka, nad ktorou sú krížom umiestnené dva oblúky. V sade sa nachádza päť hračiek, ktoré je možné zavesiť na oblúky, čím sa stávajú pre dieťa výzvou na aktívnu a rozvoj stimulujúcu zábavu už od prvých mesiacov života.
S pomocou prídavných krúžkov na zavesenie je možné na oblúky pripevniť aj iné obľúbené hračky dieťatka.
vankúšik Kick & Play na kopanie a udieranie
17 rozvojových aktivít
blikajúce svetielka
veľké bezpečné zrkadielko povzbudzuje dieťatko k dvíhaniu hlavičky, neskôr k dvíhaniu sa na rukách a pozorovania svojho obrazu v zrkadle
klasické melódie a zvuky zvierat
päť hračiek: levík, žirafa, vtáčik, motýliky, koráliky
VÝZNAM HRAČKY PRE ROZVOJ DIEŤATKA
Pestrofarebné prevedenie hracej podložky a závesných hračiek, množstvo obrázkov, tvarov, materiálov a zvukov veľmi prirodzene podporuje rozvoj všetkých zmyslov dieťatka pri hre a zábave.
Veľké zrkadielko udržuje pozornosť bábätka, motivuje ho ku dvíhaniu hlavičky, pričom dieťatko posilňuje ramenné a krčné svalstvo a tiež si rozvíja komunikačné schopnosti.
Dotyková interaktívna podložka láka k preskúmaniu dieťatkom a ponúka množstvo príležitostí na pochopenie príčinno-dôsledkových vzťahov, ako aj posilnenie svalov na nožičkách (pri kopaní).
1-2m
Skúste položiť bábätko na detský telocvik a zapnite na podložke melódie. Hračky zaveste vo výške 25-30 cm nad dieťaťom. V tomto veku je to optimálna vzdialenosť, pri ktorej bábätko vidí predmet optimálne zaostrený.
Niektoré bábätká majú rady otvorený priestor a voľnosť, zatiaľ čo iné sa môžu cítiť bezpečne v menšom uzavretom priestore akou je napríklad kolíska alebo postieľka. Je možné, že dieťatko prvé tri mesiace neprejaví o detský telocvik záujem. Vyskúšajte to i neskôr a ukážte mu možnosti zábavy.
Pohýbte zvončekom tak, aby jemne zazvonil, bábätká to majú rady.
Detský telocvik – Malá princezná umožňuje zmeniť hraciu plochu jednoduchým odstránením flexibilných mäkkých oblúkov, či zložením/dvihnutím okrajov hracej podložky, čím vytvoríte pre dieťatko nové prostredie plné zaujímavých stimulov.
3-4m
Pravidelne pokladajte bábätko na bruško pod hracie oblúky a zaveste hračky tak, aby ich dieťatko mohlo dočiahnuť.
Pri polohe na brušku bude bábätko zaujaté pestrofarebnou podložkou, pričom bude prirodzene pri dvíhaní hlavičky posilňovať krčné svaly . Pravidelne dávajte bábätko na bruško pred interaktívnu podložku, aby sa naučilo pochopiť spojenie príčiny a dôsledku (blikajúce svetielka a melódie na interaktívnej prenosnej podložke).
Položte dieťatko na chrbátik a ukážte mu, ako jednoducho môže nožičkami rozhojdať hračky zavesené na oblúkoch.
Umiestnite dieťatko pred zrkadlo tak, aby mohlo reagovať na svoj odraz.
5-6m
Zložte bočné strany hracej podložky, aby malo dieťatko ešte väčšiu plochu na hranie.
Z času na čas premiestnite zavesené hračky, aby ste upútali pozornosť dieťatka a povzbudili ho k dočahovaniu hračiek.
Umiestnite dieťatko pred zrkadlo tak, aby mohlo reagovať
Aktualizovaný pred 8 mesiacmi
96 zobrazení od 20. mar 2018
69,20 €
kocikysk    Bratislava - Staré Mesto
Kupujúci v objednávke zadá spôsob, akým mu má byť tovar doručený a miesto, na ktoré mu má byť tovar doručený. Tovar môže byť doručený prostredníctvom kuriérskej služby DHL, alebo si kupujúci môže tovar vyzdvihnúť osobne na odbernom mieste. V prípade doručovania prostredníctvom kuriéra DHL bude kupujúcemu ku kúpnej cene účtované prepravné:

- do 19,99 EUR..............+3,50 EUR

- do 39,99 EUR ............ +1,50 EUR

-nad 40 EUR............ZADARMO
Zobraz celé podmienky
Detský telocvik -total playground,
Detský telocvik -total playground,
Detský telocvik -total playground,