Použitý tovar

Veľké hasičské auto Paw Patrol pre Marshall

Asi 2 týždne hrané veľké hasičské auto z labkovej patroly. Dá sa z neho strieľať, vnútri je schované ešte maličké zásahové hasičské auto. Nemám k nemu už originál Marshalla, ale môžem dať náhradného. Prípadne predám bez neho za 57 EUR. Je v perfektnom stave. Viac info tu:
https://www.nethracky.sk/spin-master-6043989-paw-patrol-tlapkova-hliadka-velke-hasicske-auto-s-efektmi
Aktualizovaný pred 9 hodinami
91 zobrazení od 23. máj 2020
63 €60 €
lemonka11    Žilina
Milé mamičky, ďakujem za nakuknutie do môjho bazarika.
Predávané veci sa snažím popísať podľa skutočného stavu. Ak chýba nejaká informácia, pýtajte sa, rada odpoviem, premeriam, vysvetlím... V prípade, že ide o drahý tovar alebo moje pochybenie, tovar beriem späť.
O výmenu vo všeobecnosti nemám záujem, ale v princípe ju neodmietam. Skôr že doma máme dosť vecí a chcem sa ich skôr zbaviť ako vymeniť nepotrebnú vec za viac-menej nepotrebnú :)
Ceny dávam primerané, nerada zjednávam, ale je to obchod, všetko je otázka dohody, môžete skúsiť :) Pri väčšom odbere dohoda možná.
Otázku neberiem ako potvrdenie záujmu. Po potvrdení záujmu tovar rezervujem max. 3 dni. Ak treba dlhšie, stačí povedať.
Tovar posielam akýmkoľvek spôsobom podľa toho, ako si vyberiete. V prípade obyčajnej pošty nemám doklad o odoslaní a teda nemôžem brať zodpovednosť na seba, treba to pri kúpe brať do úvahy. Poštovné účtujem podľa taríf Slovenskej pošty.
http://cennik.posta.sk/
Číslo môjho účtu: SK02 8360 5207 0042 0026 2222
Prajem príjemné nakupovanie.
Zobraz celé podmienky
Veľké hasičské auto paw patrol pre marshall,
Veľké hasičské auto paw patrol pre marshall,