Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Drevené veľké 40 x 30cm puzzle s 3D efektom 4+

Mali Ste aj Vy problém na matematike s priestorovým načrtnutím kocky? Vaše deti ho už mať nemusia, môžu si to s touto hračkou natrénovať, rozšíriť a zafixovať predstavivosť. Poslúži mu na to 86 drevených dielikov tejto veľkej 40 x 30 cm 3D skladačky. Po skladaní tejto úžasnej skladačky bude mať predstavivosť v "malíčku". Ešte aj farebne sa to zhoduje z realitou, pochopí kde je tmavá farba a kde svetlá farba. Naozaj úžasné puzzle s 3D efektom. Je taktiež možné dieliky skladať mimo podložku a vytvárať tak rôzne tvary a obrazce podľa fantázie. Toto 3D puzzle zaručene zabaví deti aj dospelých. Je vyrobené z dreva z kvalitnej a odolnej preglejky a je vhodné pre deti od 4 rokov.

Nájdete v e-shope rozumnehracky.sk
Aktualizovaný pred 1 rokom
339 zobrazení od 31. júl 2014
11,70 €
rozumnehracky    Bojnice (okres Prievidza)
Poprosila by som Vás, keby Ste v tomto predvianočnom období objednávali hračky priamo zo stránky www.rozumnehracky.sk
Od 22.11.2015 som sa dostala do top vianočnej sezóny a objednávky na Modrom koníkovi už nestíham vybavovať. Všetok čas sústredím na stránku rozumnehracky, tam bude Vaša objednávka vybavená. Ďakujem za pochopenie.

Kákošová

www.rozumnehracky.sk

Ďakujem, že Ste nahliadli do môjho albumu. Ponúkam hračky, ktoré slúžia k rozvoju detí, jednoduchým a hravým spôsobom si rozvíjajú jemnú motoriku, trpezlivosť, priestorové vnímanie, logiku a pamäť. Ponúkam kvalitné, osvedčené hračky, každú jednu starostlivo vyberám. V ponuke mám hlavne drevené hračky, hračky zamerané na Montessori, prevliekačky, nasúvacie hračky, mozaiky, drevené stavebnice, ale aj retro hračky ako sú klasický logik, futbal, sklenené guličky, céčka... Nahliadnite na stránku www.rozumnehracky.sk a uvidíte celú ponuku.

Cena za dopravu je podľa taríf slovenskej pošty, záleží to od váhy objednaného tovaru.
do 500g ....1,65€
do 1000g....2,35€

nad 1000g posielam kuriérom, cena 3,50€ . Pri nákupe tovaru nad 69€ je doprava zdarma.

Prajem príjemný výber a pekný deň. Kákošová
Zobraz celé podmienky
Drevené veľké 40 x 30cm puzzle s 3d efektom 4+,