Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie obuv dospelí > Módne doplnky
Použitý tovar

Krásna kabelka

Krásna štýlova kabelka v púdrovej farbe, velká a priestranná, množstvo vreciek a priehradok. Podšitá, v super stave, má len zvnútra pri rúčkach zošúchané, no pri nosení nevidieť kedže je to zvnutra. Skutočne odporúčam. Šírka 45, vyška 35 a hlbka 15cm. Kupovaná v bitiku

* kuk celý album 🤗
Aktualizovaný pred 5 dňami
113 zobrazení od 19. sep 2019
12 €10 €
Oznam od predajcu: 📌📌📌 Kúp 3 veci z albumu a štvrtú najlacnejšiu ti dám ako ako DARČEK 🎁📌📌📌
prvoska    Prešov
👗👖👜👙👠👒 Ahojteeee 🌞 Ďakujem, že ste si vybrali niečo z albumu 👍TOVAR NEVYMIEŇAM !!! NEBERIEM SPÄŤ a na DOBIERKU NEPOSIELAM, 🖐preto dobre zvážte kúpu. Na postave doplnkové foto NEROBÍM. Ďakujem, že to rešpektujete 😇 Oblečenie ktoré predávam je buď po mne alebo po mojej dcérke👱‍♀️ ( lebo sme buď vyrástli alebo schudli 😁 logicky ďalšie fota na postave nie sú možné) ... sú to veci nosené v super stave alebo nové, všetko je v popise. Dlhodobé rezervácie nerobím. Prosím nežiadajte ma o to. Balíčky posielam po pripísaní eur na účet ako doporučený list, prípadne ako balík🎁, na požiadanie aj ako obyčajný list ale na vlastnú zodpovednosť. Na dobierku NEPOSIELAM !!! Dnes je veľa možností, ako poslať peniažky na účet 💰 Dôverihodnosť predavajucej si má možnost každý pozrieť v Hodnoteniach.....K cene vždy ešte poštovné treba pripočítať podľa aktuálneho cenníka Sl.pošty.
Ďakujem, že rešpektujete moje podmienky predaja :) Pokiaľ bol tovar v sulade s popisom, tovar späť NEBERIEM. Tovar je dôkladné pofoteny a dôkladné opisaný + rozmery. Ak máte viac otazok, bez zábran ma kontaktujte.
PS: Vždy ma od vás poteší aj Hodnotenie :):):)
Teším sa na spoločné obchodíky :) :) :)
Zobraz celé podmienky
Krásna kabelka,
Krásna kabelka,
Krásna kabelka,
Krásna kabelka,
Krásna kabelka,
Krásna kabelka,