Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie obuv dospelí > Módne doplnky
Použitý tovar

Taška

hrubšie plátno, dlhé ucho cca 65cm, kabela má rozmer cca 40x35cm.
Aktualizovaný pred 6 dňami
11 zobrazení od 18. sep 2019
4 €
geozeta    Bratislava - Ružinov
Milé maminy i nemaminy,

ďakujem, že ste nakukli... pri 3 deťoch sa toho nazbiera :-)))) NEVYMIEŇAM - máme všetkého dosť :-)

chodím do práce + sa starám o deti, dom, záhradu.. takže niekedy moje reakčné časy nie sú zrovna najrýchlejšie, poprosím o pochopenie a strpenie, spravidla som na vás nezabudla.. len nestíham

fotky NIE SÚ ilustračné, sú na nich odfotené vecičky v akutálnom stave tak, aby pokiaľ možno čo najvernejšie zodpovedali realite. No záleží aj od typu, jasu a farebnosti monitora - takže fotky nemusia na každom počítači vyzerať rovnako.

V popise uvádzam aj ROZMERY, orientujte sa prosím aj podľa nich, nielen podľa veľkosti udanej výrobcom. Na dotazy, na aký vek je daná vec vhodná, je ťažko odpovedať, lebo rôzne deti sú aj v rovnakom veku rôzne veľké... preto rozmery :-)

Väčšina vecí, ktoré mám v ponuke, sú NOSENÉ. Pri nahadzovaní ich neprezerám s lupou - ak majú nejaké viditeľné poškodenia alebo vady, vždy sa ich snažím popísať, no môže sa stať, že niečo prehliadnem (aj ja som len človek) - v takom prípade, vás prosím o spätnú väzbu, určite obchodík doriešime k obojstrannej spokojnosti.

Ceny v albume sú bez poštovného, pokiaľ nie je uvedené inak. Spravidla posielam vecičky po nabehnutí platby ako doporučenú zásielku 2.tr. alebo obyčajne 2 tr. ak sa tak rozhodnete - na vašu zodpovednosť pre riziko prípadnej straty. Poštovné účtujem podľa aktuálneho cenníka slovenskej pošty bez akéhokoľvek navýšenia. Na balenie používam aj použité obaly - šetríme prírodu :) Možný je aj osobný odber (BA Trnávka).

Pri kúpe viacerých vecí sa vieme dohodnúť na lepšej cene :-) Ak by ste chceli kúpené vecičky posunúť ďalej, rada vám poskytnem moje fotky.
akékoľvek dotazy rada zodpoviem :-)

Príjemné nakupovanie a pekný deň :-)
Zobraz celé podmienky
Taška,