Ulož - uložené 6×

Svietiaca ninja maska na tvár

Perfektná Ninja maska v top stave, svietiaca..Mala veľký úspech...Na gumičku..Kúpena v kamennom obchode, žiaden alieexpress..Kvalitný pevný materiál..Výber z dvoch farieb.
Aktualizovaný pred 8 hodinami
39 zobrazení od 23. jan 2022
8 €
poleva    Ďurďošík (okres Košice-okolie)
POZORNE ČÍTAJTE PODMIENKY PREDAJA!


Milé maminky a budúce maminky,
ďakujem, že ste nakukli do bazárika.Veci, ktoré ponúkam sú vo veľmi dobrom stave,nenosené alebo nosené minimálne,uvádzam v popise .Ceny sú konečné,/ ale pri rýchlom jednaní je možné sa dohodnúť /čiže ak sa vám niečo páči a myslíte si,že cena je vyššia,napíšte mi a určite sa dohodneme :-) Ak sa informujete o nejaký tovar,napíšte mi potom,aj ked o neho už nebudete mať záujem.Zakúpený tovar späť späť neberiem..VYMENY NEROBÍM.
V prípade, že máte akékoľvek otázky, pokojne sa pýtajte. Poštovné účtujem podľa sadzieb Slovenskej pošty (www.posta.sk). Balíčky posielam iba doporučene,/PROSÍM REŠPEKTUJTE TO / aby bol doklad o mojom poslaní a vašom prijatí .Ďakujem za pochopenie. Zásielku pošlem aj obyčajne - ale len na vlastnú zodpovednosť / za prípadnú stratu neručím , a peniažky späť neposielam / /V prípade,že si tovar zarezervujete,resp.máte o neho záujem a neozvete sa do 2dní,automaticky tovar posúvam ďalej ďalšiemu záujemcovi...nakoľko sa mi to párkrát stalo :-(
....Prajem príjemné nakupovanie :-)
Zobraz celé podmienky
Svietiaca ninja maska na tvár,
Svietiaca ninja maska na tvár,