Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Knihy, hudba a film pre dospelých > Knihy pre dospelých
Použitý tovar
Ulož - uložené 1×

Caroline England - Mezi námi lháři

kniha je čítaná, v dobrom stave

Hra na pravdu začíná a pravda bude bolet.

Říkali si A-tým a na střední to byla nerozlučná čtyřka. Dnes už má každý z nich dobrou práci, pěkný dům, trvalý vztah… a malé temné tajemství. Jenže lhát se donekonečna nedá – ani svým nejbližším, ani sám sobě. To, co mělo navždy zůstat skryto v zákoutích lidské duše nebo v hlubinách minulosti, se hlásí o svá práva.

Tento strhující thriller vás zavede do britského Manchesteru, kde čtveřice přátel a jejich rodiny žijí své životy v trysku moderní doby. Je tu však i kus „staré dobré“ Anglie s čajem, sendviči, nedělními bohoslužbami a velkými svatbami, kde se sejde celé příbuzenstvo a pár skleniček rozváže údy i jazyky. Právě na svatbě Nicka a Lisy začínají vycházet na povrch tíživé skutečnosti, které dosud aktéři příběhu tak úzkostlivě tajili před ostatními. Drolí se maska věrného manžela, starostlivého otce, milujících rodičů. Všichni lžou, a všichni to vlastně myslí dobře. Nechtějí zklamat své milované, chtějí je uchránit před bolestivou pravdou. Lež je ale dvousečná zbraň, a po zbrani jednoho dne steče krev.
Aktualizovaný pred 5 dňami
12 zobrazení od 2. dec 2020
10 €8 €
Oznam od predajcu: VÝMENU NEROBÍM, ďakujem za pochopenie .... AKCIA na tričká ... AKCIA na knihy
aknaj    Bratislava - Ružinov
Milé mamičky, nakupujúce,
ďakujem, že ste nakukli do môjho albumu. Všetky ceny v inzerátoch sú uvedené BEZ POŠTOVNÉHO, pokiaľ nie je uvedené inak.
VÝMENU medzi nakupujúcim NEROBÍM, na DOBIERKU NEPOSIELAM.

Chcela by som vás poprosiť, aby ste si pozorne prečítali podmienky môjho predaja.

Všetko oblečenie, obuv a doplnky v cene 1,- /prípadne 2,-/ predávam len vtedy, ak si nazbierate objednávku v cene nad 10,-
je to z toho dôvodu, že poštu máme ďaleko a je pre mňa dosť obtiažne chodiť tam kvôli tak malej objednávke,
práve preto som pozlacňovala ceny oblečenia


V každom inzeráte sa snažím uviesť rozmery v cm, pokiaľ je to pre tovar dôležité, pretože nie vždy cm zodpovedajú príslušnej veľkosti uvedenej na tovare a ja sa tiež môžem pomýliť a kliknúť na zlý riadok veľkosti.
Prípadne sa môžete pýtať, na všetko zodpoviem, pokiaľ budem vedieť.
Preto, ak vám tovar nebude sedieť z dôvodu veľkosti a v inzeráte je to popísané, tovar naspäť NEBERIEM.

Ku každej cene za tovar pripočítavam cenu za poštovné /podľa sadzobníka pošty/ a balné /podľa spôsobu zabalenia, obálky stoja od 0,10 do 0,20/.
Ak čiastku neposielate cez účet, tak aj poplatok Eur 0,50 za hotovostné vklady na môj účet. Tento poplatok si zúčtováva banka, nenechávam si ho. Preto preferujem platbu priamo z vášho účtu. Ak tento poplatok nebude uhradený, tovar neposielam.
Balíčky posielam až po prevode na účet, najskôr na druhý deň po pripísaní úhrady. No nie vždy sa mi to podarí, nakoľko mám poštu ďaleko od domu a tiež som zamestnaná a nemusím prísť v rámci otváracích hodín. Ak vám tovar súri, treba mi to napísať a ja sa posnažím vyhovieť.
Pri registrovaných záujemcoch beriem do úvahy aj ich hodnotenia.
Snažím sa vždy presne popísať, z akých položiek sa čiastka skladá, ak niečomu nebudete rozumieť, stačí napísať.
Pri odbere viacerých vecí sa viem dohodnúť na zľave z ceny, prípadne z poštovného. Pri odbere tovaru v cene nad 33,- uhradím poštovné.
Tovar posielam obyčajne, doporučene alebo s poistením, je to na vašom výbere. Ak by ste si zvolili obyčajné poštovné za prípadné straty nezodpovedám.
.
ďakujem za porozumenie, Janka
Zobraz celé podmienky
Caroline england - mezi námi lháři,