Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Knihy, hudba a film pre dospelých > Knihy pre dospelých
Nový tovar

Pápež František - Zdravasʼ, Mária

Po veľmi pozitívnom ohlase na knihu Otče náš, ktorá vznikla na základe rozhovorov padovského väzenského kaplána Marca Pozzu s pápežom Františkom na tému modlitby Otče náš, prichádza rovnakým spôsobom písaná kniha Zdrava´s Mária. Iniciátorom vzniku tejto knihy je tentokrát sám Otec František. Túžil podeliť sa s ostatnými so svojimi úvahami a vrúcnym vzťahom k Panne Márií.

Kniha je ľahko čitateľná vďaka jednoduchému hovorovému štýlu. Marco Pozza kladie otázky, ktoré povzbudzujú Sv. Otca, aby slovami vyjadril, čo miluje srdcom. Z odpovedí je zrejmé, že Ježišova Matka nie je nášmu pápežovi neznáma. Hovorí o nej ako o rodine, ktorú veľmi dobre pozná.

„Mária je normálna žena.“ Zdôrazňuje pápež hlbokú ľudskú prirodzenosť Matky Pána. „Ona, bez hriechu počatá sa neodvracia od ľudí. Naopak, žije život bežného človeka: pracuje, varí, upratuje, pomáha Synovi i manželovi.“ Tieto slová pomôžu čitateľovi, aby zanechal predstavy nehybných sôch a obrazov, ktoré stáročia prezentujú Pannu Máriu a oživil v sebe predstavu živej ľudskej bytosti.

Obsah knihy pomáha znovu objaviť „štýl Márie“: jednoduchý, úprimný, dôverujúci. Kniha Zdrava´s Mária priam núti dýchať vzduch z Nazaretu, ktorý dýchal náš Spasiteľ.

96 strán
viazaná väzba (tvrdá)
rozmer: 135 x 215 mm
Aktualizovaný pred 4 dňami
91 zobrazení od 31. okt 2018
11,64 €
Oznam od predajcu: Poštovné od 2,49€.Pri nákupe nad 49€ balík na poštu ZDARMA.Dostupnosť je potrebné veriť kliknutím na "kúp na zachej.sk"
zachej    Žilina
Milé mamičky, babičky i všetci návštevníci koníka!

Sme radi, že vás zaujala ponuka nášho e-shopového kníhkupectva. Našu kompletnú ponuku nájdete na www.zachej.sk. V prípade otázok, či nejasností nás neváhajte kontaktovať, radi vám na vaše dotazy odpovieme.

Aktuálnu dostupnosť tovaru zistíte kliknutím na voľbu "kúp na www.zachej.sk", nakoľko skladovú evidenciu nášho e-shopu nie je možné prepojiť s Modrým koníkom.

Na našej domovskej stránke www.zachej.sk je možné zakúpiť niektoré vybrané tituly aj vo forme e-knihy.

Osobný odber NIE JE možný, expedujeme len prostredníctvom Slov. pošty a GLS v súlade s platnými podmienkami nášho e-shopu.

Tovar posielame po prevode na účet alebo na dobierku. Výška poštovného je rovnaká pri oboch spôsoboch platby.

Poštovné pri nákupe nad 49€ je ZDARMA! (spôsob "balík na poštu").

Cenník poštovného pri nákupe do 49€:
balík na poštu .................. 2,49€ (doručenie do 48 hodín)
balík na adresu-kuriér..... 3,49€ (doručenie do 48 hodín)
kuriér GLS ........................ 4,59€ (doručenie do 24 hodín)

V cene poštovného je zahrnutá dobierka.

Balné si neúčtujeme. Pri všetkých spôsoboch doručenia je nutné uviesť mobilné telefónne číslo.

Keďže všetky objednávky môžeme expedovať len cez náš e-shop, nevieme vám vyhovieť ohľadom požiadaviek o nižšie (obyčajné) poštovné, alebo iný typ poštovného, ako máme zmluvne dohodnuté so Slov. poštou (fixný cenník poštovného je uvedený vyššie). Za pochopenie ďakujeme.

Všetok tovar je predávaný cez eshop (nie ako súkromná osoba) - z tohto dôvodu VÝMENA NIE JE možná.

Aj v prípade, že chcete platiť prevodom je potrebné najskôr napísať vaše kontaktné údaje (vrátane telefónneho čísla). Následne bude vytvorená objednávka, ktorej bude pridelený VS, potrebný pri platbe prevodom.


Prosím, prečítajte si Obchodné podmienky nášho e-shopu: https://www.zachej.sk/obchodne-podmienky/
a Podmienky spracúvania osobných údajov: https://www.zachej.sk/ochrana-osobnych-udajov/

Pekný deň :-) !

Monika
Zobraz celé podmienky
Pápež františek - zdravasʼ, mária,
Pápež františek - zdravasʼ, mária,
Pápež františek - zdravasʼ, mária,
Pápež františek - zdravasʼ, mária,