Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Knihy, hudba a film pre dospelých > Knihy pre dospelých
Použitý tovar
Ulož - uložené 8×

Deväť neznámych Liane Moriarty

Deväť ľudí sa stretne v kúpeľoch. Niektorí prišli, aby schudli, iní sa chcú znova naštartovať, ďalší sú tam z dôvodov, ktoré nechcú priznať ani sami sebe. Vedia, že aj popri všetkom luxuse, rozmaznávaní a meditácii budú musieť tvrdo pracovať. Ale nikto z nich si nedokázal predstaviť, aké náročné budú najbližšie dni.
Rozvedená Frances Weltyová, v lepších časoch autorka bestsellerov, príde do Tranquillum Housu s boľavým chrbtom, so zlomeným srdcom a s bolestivou rankou od papiera. Kúpeľní hostia ju okamžite upútajú. Väčšina z nich na prvý pohľad nevyzerá, že potrebuje zdravotnú starostlivosť. Ale najväčšmi ju fascinuje Maša, zvláštna, charizmatická riaditeľka kúpeľov, v ktorých sa však začnú diať akési záhadné udalosti. Má táto žena odpovede na otázky, po ktorých Frances pátra? Treba odvrhnúť pochybnosti a oddať sa všetkému, čo sa tu ponúka, alebo radšej utiecť, kým sa dá?
Zakrátko si túto otázku kladú všetci klienti v Tranquillum House.

Kniha ma mensi fliacik na zadnej strane hrubej vazby vid fotky
Aktualizovaný včera
23 zobrazení od 2. dec 2020
7,99 €
Oznam od predajcu: Od 16.4. do 30.4. Obmedzene posielanie balickov a osobnych odberov
evikulik    Bratislava - Dúbravka
Ďakujem za nahliadnutie do môjho bazáriku, keďže som veľká shopaholička a nenapraviteľná a nepoučiteľná v rozhadzovaní výplaty tak sa u mňa v bazáriku nájdu používané, menej používané alebo vôbec nepoužívané vecičky, ktorým som ja žiaľ nestihla dať šancu a preto ich posúvam ďalej nech obšťastnia inú osôbku.
Zasielam balíčky po úhrade na účet, poštovné podľa Vášho výber buď obyčajne alebo doporučene. Cena poštovného podľa taríf SP. Zasielam aj obyčajne ale v tomto prípade neručím za prípadnú stratu poštou, zodpovednosť za zásielku prechádza na kupujúcu.
Tovar nevymieňam preto na otázky typu či vymieňam ani neodpovedám.
Tovar späť neberiem, ak si nie ste isté rada Vám vec premeriam resp. pofotím detailnejšie.
Zobraz celé podmienky
Deväť neznámych liane moriarty,
Deväť neznámych liane moriarty,
Deväť neznámych liane moriarty,