Používame cookies. Viac informácií tu. OK
Inzeráty > Knihy, hudba a film pre dospelých > Knihy pre dospelých
Nový tovar

Svadobná kaplnka

Osamelá svadobná kaplnka postavená ako pocta stratenej láske nesie v sebe dlhoročné tajomstvo a nádej na zmierenie.

Svadobná kaplnka stála šesťdesiat rokov tichá a prázdna. Kaplnku pred mnohými rokmi postavil Jimmy Westbrook, bývalý tréner amerického futbalu, vlastnými rukami. Vybudoval ju pre svoju milovanú Colette Greerovú, ktorá ale od neho odišla. Kaplnka je pre neho svätyňou spomienok, pomník jeho skutočnej lásky a zároveň dôkazom najhlbšieho utrpenia a straty v živote. Fotografistka Taylor Bransonová odišla z rodného mesta Heart’s Bend v štáte Tennessee, aby začala úplne nový život v New Yorku. Zo svojho domova uteká kvôli rodinnej histórii, v ktorej sú nedodržané sľuby bežné, a tiež uteká od svojich stratených snov.

Taylor nečakane stretne Jacka Forestera a zamiluje sa do neho. Jack je úspešný výkonný riaditeľ reklamnej agentúry a ich búrlivé zaľúbenie vedie k spontánnej svadbe – a potom k ďalším hádankám. Jack, napriek svojej skutočnej láske k Taylor, bojuje s vlastnými démonmi z minulosti, a preto nedokáže manželke prejaviť svoju najhlbšiu lásku a oddanosť. Taylor dostane prácu v Heart’s Bend, preto sa vracia späť do rodného mesta, do minulosti svojej rodiny a do jej tajomstiev, ktoré boli veľmi dlho pochované v piesku času. Keď sa Taylorina cesta spojí s cestou trénera Jimmyho, obaja začujú tlkot srdca ich vlastných snov a vtedy si uvedomia, že tie sny sú stále živé a oplatí sa počkať na ich naplnenie.
Aktualizovaný pred 6 dňami
8 zobrazení od 9. sep 2019
12,51 €
Oznam od predajcu: Poštovné od 2,49€.Pri nákupe nad 49€ balík na poštu ZDARMA.Dostupnosť je potrebné veriť kliknutím na "kúp na zachej.sk"
zachej    Žilina
Milé mamičky, babičky i všetci návštevníci koníka!

Sme radi, že vás zaujala ponuka nášho e-shopového kníhkupectva. Našu kompletnú ponuku nájdete na www.zachej.sk. V prípade otázok, či nejasností nás neváhajte kontaktovať, radi vám na vaše dotazy odpovieme.

Aktuálnu dostupnosť tovaru zistíte kliknutím na voľbu "kúp na www.zachej.sk", nakoľko skladovú evidenciu nášho e-shopu nie je možné prepojiť s Modrým koníkom.

Na našej domovskej stránke www.zachej.sk je možné zakúpiť niektoré vybrané tituly aj vo forme e-knihy.

Osobný odber NIE JE možný, expedujeme len prostredníctvom Slov. pošty a GLS v súlade s platnými podmienkami nášho e-shopu.

Tovar posielame po prevode na účet alebo na dobierku. Výška poštovného je rovnaká pri oboch spôsoboch platby.

Poštovné pri nákupe nad 49€ je ZDARMA! (spôsob "balík na poštu").

Cenník poštovného pri nákupe do 49€:
balík na poštu .................. 2,49€ (doručenie do 48 hodín)
balík na adresu-kuriér..... 3,49€ (doručenie do 48 hodín)
kuriér GLS ........................ 4,59€ (doručenie do 24 hodín)

V cene poštovného je zahrnutá dobierka.

Balné si neúčtujeme. Pri všetkých spôsoboch doručenia je nutné uviesť mobilné telefónne číslo.

Keďže všetky objednávky môžeme expedovať len cez náš e-shop, nevieme vám vyhovieť ohľadom požiadaviek o nižšie (obyčajné) poštovné, alebo iný typ poštovného, ako máme zmluvne dohodnuté so Slov. poštou (fixný cenník poštovného je uvedený vyššie). Za pochopenie ďakujeme.

Všetok tovar je predávaný cez eshop (nie ako súkromná osoba) - z tohto dôvodu VÝMENA NIE JE možná.

Aj v prípade, že chcete platiť prevodom je potrebné najskôr napísať vaše kontaktné údaje (vrátane telefónneho čísla). Následne bude vytvorená objednávka, ktorej bude pridelený VS, potrebný pri platbe prevodom.


Prosím, prečítajte si Obchodné podmienky nášho e-shopu: https://www.zachej.sk/obchodne-podmienky/
a Podmienky spracúvania osobných údajov: https://www.zachej.sk/ochrana-osobnych-udajov/

Pekný deň :-) !

Monika
Zobraz celé podmienky
Svadobná kaplnka,