Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Knihy, hudba a film pre dospelých > Knihy pre dospelých
Použitý tovar

Anglická Američanka

Alison Larkin - Anglická Američanka
Evitapress

1x prečítaná, nepoškodená
O knihe:
Vtipný, provokatívny a zároveň dojímavý príbeh 28-ročnej ženy, ktorá hľadá svoje miesto na zemi. V Anglicku, kde ako adoptovaná vyrastala, sa cíti ako slon v porceláne, v Amerike, kde hľadá svojich rodičov, je šokovaná ...zo všetkého. Knižka trefne opisuje rozdiely v životnom štýle Američanov a Angličanov, odhaľuje nás ľudí takých, akí naozaj sme a samozrejme, skrýva v sebe lásku, ktorá má byť osudová...

Pippu Dunnovú hneď po narodení adoptoval bezdetný, vyššie postavený anglický pár. Celý život je vychovávana ako mladá anglická dáma s adekvátnym správaním, spôsobmi a vzdelaním. Vo veku 28 rokov zistí, že jej biologickí rodičia sú Američania a nájde odpoveď na otázku, prečo je iná ako jej rodina, priatelia, spoločnosť, Británia…

Veľmi britská Pippa, ktorá má snobský anglický prízvuk sa odhodlá na cestu do Ameriky, aby vyhľadala svojich biologických rodičov a konečne našla sama seba. Podarí sa jej to? Splní neporiadna mama a ultrakonzervatívny otec jej predstavy, jej sny o rodičoch? Ocitne sa opustená s pocitom viny v slepej uličke, zaseknutá medzi dvomi kultúrami, medzi dvomi pármi kompletne rozdielnych rodičov, medzi dvomi životnými štýlmi, z ktorých ani jeden nie je ten „jej“ a medzi dvomi mužmi.

Larkinovej prvotina vás bude nútiť čítať ďalej a jej adoptovaná hlavná hrdinka Pippa Dunnová vás citlivo a autenticky vtiahne do deja univerzálnej pravdy o láske, identite, rodine a hľadaní samého seba.

Cena 3,90 € + 1,60 dopor. pošt.
Aktualizovaný pred 1 týždňom
253 zobrazení od 10. okt 2015
3,90 €
ophinka    Nové Zámky
Milé mamičky,
ďakujem za prejavený záujem o naše vecičky.
Tovar posielam doporučene podľa aktuálneho cenníka Slovenskej pošty,v prípade záujmu môžem poslať + 1.triedou, či poistene.
Platba prebieha prevodom na účet,číslo účtu posielam v podkladoch k platbe. K cene tovaru si treba teda vždy prirátať cenu poštovného.

REZERVÁCIE držím maximálne 3 pracovné dni. Pokiaľ sa mi dovtedy neozvete,alebo neprídu peniažky na účet,tak vašu rezerváciu automaticky ruším. Samozrejme,že v určitých prípadoch sa možeme dohodnúť inak.
Vecičky nevymieňam, prosím neposielajte mi ponuky na výmenu.
Na získané ponuky, teda prejavený záujem sa snažím odpovedať do 24 hodín, prosím preto o trpezlivosť. Prosím Vás o rešpektovanie ceny a podmienok predaja pri jednotlivých inzerátoch.Ďakujem.
Nezabudnite vždy ihneď uviesť aj vašu aktuálnu adresu, aby som nemusela po pripísaní peňazí, ešte po vás pátrať :-).

Prajem príjemné nakupovanie.Ste u nás vítané
Darina
Zobraz celé podmienky
Anglická američanka,