Používame cookies. Viac informácií tu. OK
Inzeráty > Knihy, hudba a film pre dospelých > Knihy pre dospelých
Použitý tovar

Robin Cook - Invázia

Neznáma mimozemská civilizácia umiestnila pred tromi miliardami rokov do mora vírus, ktorý sa zamiešal do DNA všetkého tvorstva. Teraz nastal vhodný čas, aby votrelci vírus aktivovali, postupne ním nainfikovali celé ľudstvo a ovládli Zem.
Kniha je len raz prečítaná, vo výbornom stave.
Aktualizovaný pred 4 dňami
38 zobrazení od 17. feb 2018
3 €2 €
Milé kupujúce, ďakujem vám za váš záujem a som veľmi rada, že ste zavítali do môjho bazárika.

Všetky veci, ktoré ponúkam, posielam prostredníctvom Slovenskej pošty a poštovné vždy vypočítam podľa platných cenníkov.
Balíky na dobierku neposielam, prosím o pochopenie.

Vždy hneď po pripísaní príslušnej sumy (cena za tovar plus poštovné) na môj účet veci odosielam.
V prípade, že si vyberiete viac ako 5 ks vecí z môjho bazáru, ponúkam zľavu 10% z celkovej ceny.

Ešte by som veľmi rada poprosila o pochopenie, že tovar nemôžem brať späť. Všetko sa snažím realisticky popísať, odfotiť, premerať v prípade potreby a ceny sa snažím stanoviť nízko s prihliadnutím na fakt, že všetky veci vidíte len na fotke.

Ak máte záujem, ku každému vášmu nákupu si môžete vybrať darček podľa vlastného výberu z mojej ponuky vecičiek označených - Darujem.

V prípade,že si z mojej ponuky nič nevyberiete a máte záujem len o vec určenú na darovanie, veci si naceňujem. Síce minimálne, ale je pochopiteľné, že veci musím odfotiť, pridať na bazárik, pomerať, odpovedať na správy, a nakoniec zabaliť (aj baliaci materiál niečo stojí) a odniesť na poštu. To všetko vyžaduje veľa času, takže darovať len za poštovné ma, prosím, nežiadajte.

Príjemné nakupovanie prajem.
Zobraz celé podmienky
Robin cook - invázia,