Miesane napoje

Nabod na miesane napoje, cena bez postovneho
Aktualizovaný pred 1 týždňom
1 €
mmaatt    Bratislava - Ružinov
Ďakujem, že ste si vybrali niečo z môjho bazáriku.
Pre informáciu uvádzam, že poštovné náklady si hradí kupujúci/a.Je možný aj osobný odber v Bratislave-Ružinove (len po dohode). Veci posielam druhou triedou DOPORUČENE. AK je záujem o zaslanie obyčajnou poštou, tak iba na vaše prianie a riziko. Pri nákupe do 1,50€ treba prirátať balené 0,30€, pretože aj obálka čosi stojí.
Tovar posielam po pripísaní peniažkov na účet. Je dobré (pre urýchlenie zaslania), poslať info o úhrade (stačí mailom). Ak si nie ste istý/á veľkosťou, tak na požiadanie premeriam, prípadne podrobnejšie opíšem tovar, o ktorý máte záujem.
Všetky veci, ktoré ponúkam sú hlavne po mojich deťoch, prípadne moje, ceny sú nízke, lebo potrebujem miesto v skrini (nie zarábať na predaji), prípadne nejaké drobnosti z domácnosti, ktoré už nepotrebujem a preto posúvam ďalej (možno sa ešte niekomu zídu ). V prípade, že máte záujem o viac vecí z bazárika, na cene sa vieme aj dohodnúť.
Platiť môžete na číslo účtu IBAN SK86 1100 0000 0029 3338 1000 (aj formou VIAMO, tel.číslo uvediem po dohode o predaji) , do info pre prijímateľa uveďte popis tovaru.
Ďakujem.
Zobraz celé podmienky
Miesane napoje,