Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Knihy, hudba a film pre dospelých > Knihy pre dospelých
Použitý tovar

Kniha

Raz čítaná. Cena + poštovné.
Aktualizovaný pred 1 týždňom
28 zobrazení od 31. jan 2018
4,50 €
andromedy    Šenkvice (okres Pezinok)
Ahojte dievčatá, žienky či maminky...
Som rada, že ste ku mne nakukli. Na čokoľvek by ste sa chceli spýtať, rada odpoviem, prípadne pomeriam alebo nafotím. Nie vždy sa mi dá odpovedať hneď, ale snažím sa jednať vždy najskôr, ako sa dá. Mám rada kvalitné veci, no mnohé z nich sú mi už veľké, malé alebo to bola nerozvážna kúpa a bohužiaľ stáva sa aj, že ich vôbec nenosím a je mi ľúto ich len tak vyhodiť do kontajnera.

Všetky ponúkané veci sú zachovalé, oblečené veľmi málo krát, niektoré dokonca vôbec. Neponúkam "haraburdy" alebo poničené veci. Ak má niektorá vec nejaké poškodenie, vždy na to upozorním. Som za fér obchod.

Veci rada pomeriam alebo pofotím, len prosím buďte realisti a nežiadajte pomerať veci, ktoré sú za pár drobných alebo sú oversize... Všetci nemáme veľa času nazvyš :-) Vždy sa snažím pri inzerátoch uvádzať reálne zodpovedajúcu veľkosť.
Veci nevymieňam, na také žiadosti ani neodpovedám! Na cene sa dá vždy dohodnúť, teda ak nežiadate o polovičnú zľavu....Ak ste sa rozhodli niečo si u mňa kúpiť, budem rada, ale veci naspäť neberiem. Veci posielam len po platbe vopred na účet, balné si neúčtujem, poštovné podľa toho, ako si vyberiete dodanie- cena podľa taríf pošty. :-)

Prajem vám príjemné nakupovanie.
Zobraz celé podmienky
Kniha,