Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Knihy, hudba a film pre dospelých > Knihy pre dospelých
Použitý tovar

Moje najlepšie roky

Allison Win Scottová - Moje najlepšie roky
1x prečítaná
O knihe:
Jillian Westfieldová má dokonalého manžela, najkrajšie dieťa na svete, býva vo vytúženom dome, ktorý vonia čistotou. Predsa však v myšlienkach zablúdi späť do života, ktorý kedysi opustila. V tom čase chodila s ľahkomyseľným Jacksonom, mala náročnú prácu v reklamnej agentúre a jej byt vo West Village mal určite ďaleko od vysnívaného ideálu. Uplynulé dni však ponúkali mnoho iných možností. Keďže sa dnes Jillian cíti v upadajúcom manželstve nespokojná, nevie si pomôcť a ustavične sa zaoberá predstavami, aký mohol byť jej život, keby sa nebola vydala za Henryho. Ako by to asi vyzeralo, keby nebola odišla z práce a nestala sa matkou na plný úväzok? Alebo keby po dvadsiatich rokoch mlčania nezavrhla pokusy svojej matky o zmierenie...? Čo keby bola zostala s Jacksonom v ich netradičnom byte? Čo keby bola odpovedala na matkin list? Ako by teraz asi vyzeral jej život?
A v jedno ráno dostane Jillian šancu, aby to zistila....
Celú noc sa nebudete môcť odtrhnúť od čítania knihy Moje najlepšie roky a až do konca budete hádať, ako sa skončí. Úprimný, podmanivý príbeh o tom, že po bitke nemusí byť každý generál a že naše rozhodnutia sú ozaj zriedkavo čiernobiele.
Aktualizovaný pred 3 týždňami
175 zobrazení od 23. apr 2016
4 €
ophinka    Nové Zámky
Milé mamičky,
ďakujem za prejavený záujem o naše vecičky.
Tovar posielam doporučene podľa aktuálneho cenníka Slovenskej pošty,v prípade záujmu môžem poslať + 1.triedou, či poistene.
Platba prebieha prevodom na účet,číslo účtu posielam v podkladoch k platbe. K cene tovaru si treba teda vždy prirátať cenu poštovného.

REZERVÁCIE držím maximálne 3 pracovné dni. Pokiaľ sa mi dovtedy neozvete,alebo neprídu peniažky na účet,tak vašu rezerváciu automaticky ruším. Samozrejme,že v určitých prípadoch sa možeme dohodnúť inak.
Vecičky nevymieňam, prosím neposielajte mi ponuky na výmenu.
Na získané ponuky, teda prejavený záujem sa snažím odpovedať do 24 hodín, prosím preto o trpezlivosť. Prosím Vás o rešpektovanie ceny a podmienok predaja pri jednotlivých inzerátoch.Ďakujem.
Nezabudnite vždy ihneď uviesť aj vašu aktuálnu adresu, aby som nemusela po pripísaní peňazí, ešte po vás pátrať :-).

Prajem príjemné nakupovanie.Ste u nás vítané
Darina
Zobraz celé podmienky
Moje najlepšie roky  	 ,