Používame cookies. Viac informácií tu. OK
Inzeráty > Knihy, hudba a film pre dospelých > Knihy pre dospelých
Nový tovar

Manga Mesiáš

Manga je japonský štýl kresleného komixu, ktorý získal v dnešnej dobe na obrovskej popularite u detí, mladých ale aj dospelých. Manga Mesiáš je príbeh o Ješuovi, ktorý žil pred dvetisíc rokmi na zemi. Jeho príbeh má stále obrovský vplyv na históriu a na každého človeka. Existuje niekto, kto by ho nepoznal? Alebo niekto, kto by nestretol niekoho, kto o ňom počul? Bez ohľadu na to, či veríme alebo neveríme, že Ješua je Mesiáš, nikto nemôže poprieť, že aj v Európe a na Slovensku jeho učenie ovplyvňuje mnohé oblasti života. Oplatí sa preto prečítať jeho príbeh, aby sme si vedeli na neho vytvoriť vlastný názor.

V tejto knihe, je nakreslený a zapísaný príbeh o najkontroverznejšom mužovi, aký kedy žil. Trúfnete si tento príbeh prečítať, aj keby vám to malo zmeniť život? Na 288 plnofarebných stranách vstúpiš do histórie a tvoje srdce musí dať odpoveď. Titul Manga Mesiáš nemá nahrádzať biblický text, ale má priblížiť Ješuov príbeh populárnym spôsobom, tým, ktorým sa zdá Biblia nezrozumiteľná, nepríťažlivá a nudná. Poznáte niekoho takého? Možno aj toto je príležitosť, aby sa konečne o ňom dozvedel. Manga Mesiáš obsahuje: životný príbeh Ježiša Krista odprezentovaný unikátnym spôsobom, biblické mapy, profily kľúčových biblických osobností, ilustrovanú Ješuovu dvanástku.

ilustrácie: Kozumi Shinozawa

277 strán
Aktualizovaný pred 1 týždňom
98 zobrazení od 6. apr 2018
14,54 €
Oznam od predajcu: Poštovné od 2,49€.Pri nákupe nad 49€ balík na poštu ZDARMA.Dostupnosť je potrebné veriť kliknutím na "kúp na zachej.sk"
zachej    Žilina
Milé mamičky, babičky i všetci návštevníci koníka!

Sme radi, že vás zaujala ponuka nášho e-shopového kníhkupectva. Našu kompletnú ponuku nájdete na www.zachej.sk. V prípade otázok, či nejasností nás neváhajte kontaktovať, radi vám na vaše dotazy odpovieme.

Aktuálnu dostupnosť tovaru zistíte kliknutím na voľbu "kúp na www.zachej.sk", nakoľko skladovú evidenciu nášho e-shopu nie je možné prepojiť s Modrým koníkom.

Na našej domovskej stránke www.zachej.sk je možné zakúpiť niektoré vybrané tituly aj vo forme e-knihy.

Osobný odber NIE JE možný, expedujeme len prostredníctvom Slov. pošty a GLS v súlade s platnými podmienkami nášho e-shopu.

Tovar posielame po prevode na účet alebo na dobierku. Výška poštovného je rovnaká pri oboch spôsoboch platby.

Poštovné pri nákupe nad 49€ je ZDARMA! (spôsob "balík na poštu").

Cenník poštovného pri nákupe do 49€:
balík na poštu .................. 2,49€ (doručenie do 48 hodín)
balík na adresu-kuriér..... 3,49€ (doručenie do 48 hodín)
kuriér GLS ........................ 4,59€ (doručenie do 24 hodín)

V cene poštovného je zahrnutá dobierka.

Balné si neúčtujeme. Pri všetkých spôsoboch doručenia je nutné uviesť mobilné telefónne číslo.

Keďže všetky objednávky môžeme expedovať len cez náš e-shop, nevieme vám vyhovieť ohľadom požiadaviek o nižšie (obyčajné) poštovné, alebo iný typ poštovného, ako máme zmluvne dohodnuté so Slov. poštou (fixný cenník poštovného je uvedený vyššie). Za pochopenie ďakujeme.

Všetok tovar je predávaný cez eshop (nie ako súkromná osoba) - z tohto dôvodu VÝMENA NIE JE možná.

Aj v prípade, že chcete platiť prevodom je potrebné najskôr napísať vaše kontaktné údaje (vrátane telefónneho čísla). Následne bude vytvorená objednávka, ktorej bude pridelený VS, potrebný pri platbe prevodom.


Prosím, prečítajte si Obchodné podmienky nášho e-shopu: https://www.zachej.sk/obchodne-podmienky/
a Podmienky spracúvania osobných údajov: https://www.zachej.sk/ochrana-osobnych-udajov/

Pekný deň :-) !

Monika
Zobraz celé podmienky
Manga mesiáš,
Manga mesiáš,
Manga mesiáš,
Manga mesiáš,