Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Knihy, hudba a film pre dospelých > Knihy pre dospelých
Použitý tovar

Crazy

Ak ste práve v puberte, máte to v živote ťažké. Ak ste navyše aj mrzák, vaši sa ustavične hádajú, sestru máte lesbičku, dievčatám pripadáte čudný a musíte putovať z jednej školy na druhú, lebo matikári nechápu, že nie každý má bunky na ich predmet, nie je vám veru čo závidieť. Ešteže máte CRAZY kamošov, s ktorými môžete prežívať všetky tie CRAZY veci - tajné nočné posedenia, filozofické debaty pri cigarete, návštevy dievčenskej izby, prípadne úspešný útek z internátneho väzenia do víru nočného veľkomesta. A ak napokon opäť raz prepadnete z matiky a takmer i z rodného jazyka, lebo ste fakt beznádejný prípad, napíšete v šestnástich jednu z najkrajších kníh o živote vôbec. Život je totiž CRAZY.

Útla knižka len šestnásťročného nemeckého autora Benjamina Leberta s trochu nezvyčajným názvom CRAZY je citlivou, až bolestne úprimnou výpoveďou chlapca na prahu dospelosti o jeho niekoľkomesačnom pobyte na súkromnej internátnej škole v Bavorsku. Mimoriadne vyzretý rozprávačský štýl, plný humoru a ironických postrehov, vyznačujúci sa živými dialógmi, popretkávanými nádhernými úvahami o živote, priateľstve a láske, zaraďuje knihu medzi najoriginálnejšie diela súčasnej nemeckej, ale i svetovej literatúry pre mládež.
Aktualizovaný pred 4 dňami
105 zobrazení od 24. jan 2018
2,80 €
221girl    Partizánske
****************************************************************************

Ku každej cene si pripočítajte ešte poštovné :) ak nie je uvedené inak.Obyčajné poštovné ( 1,10 do pol kila ) nie je na moju zodpovednosť. Neupozorňujem nato!

Uprednostňujem posielanie peniažkov na účet. S dobierkou nemám žiadny problém len ak je kupujúca registrovaná a má dostatočný počet kladných hodnotení. Inak dobierku nežiadajte !!!

Teší ma ,že ste nahliadli do môjho bazáriku.
Snažím sa ponúkať vecičky lacno, pretože sa mi páči nápad opätovného využitia.Preto podporujem druhotné využitie používaného oblečenia ,či už v bazárikoch alebo secondhandoch. Teším sa na naše obchodíky,
Lenka

PS: pri pár (naozaj len pár) kusoch tovaru mám uvádzané, že výmena možná nie je. Verte neunúvala som sa to tam písať len tak zo srandy 😉😊
Zobraz celé podmienky
Crazy,
Crazy,