Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Steggi lux

AKCIA! Cena 99,900 EUR zahŕňa - hlboký kočík, kryt proti dažďu, sieťku proti hmyzu a tašku na rúčku kočíka. Pôvodná cena - 151,90 + 6,31 + 5,97 + 18,26 = 182,44 EUR
Praktický, spoľahlivý, pohodlný, hojdavý hlboký kočík s vaničkou o rozmere 78x38 cm,Na konštrukciu je možné tiež pomocou adaptéra pripnúť autosedačku - vajíčko. ( nie je v cene )
Kočík má ľahké, odolné kovové kolesá s PUR pneumatikou.
Športová časť ( + 19,90 EUR ) sa dá nasadiť v oboch smeroch a je vybavená 5-bodovým bezpečostným pásom + priečkou. Strieška na šp. časť sa prehadzuje s vaničky.
Kočík aj so športovou časťou stojí 119,80 EUR.
Samotný hlboký kočík - 99,90 EUR
Konštrukcia je tmavomodrej farby.
Dovoz a distribúcia - Babyland sro.
Aktualizovaný pred 1 týždňom
342 zobrazení od 15. feb 2018
99,90 €
mirokinder    Bratislava - Staré Mesto
Tovar posielame na dobierku cez službu GLS, ktorá Vám ho dodá až domov. Poštovné - 5,- EUR ( 1 balík )
Predaj sa riadi podmienkami, ktoré sú uvedené na webovej stránke našej spoločnosti www.babyland.sk - internetový predaj a zároveň je v súlade s novelizovaným Zákonom na ochranu spotrebiteľa 102/2014.
Upozornenie pre spotrebiteľa: “ Podľa zákona 102/2014 môže zákazník vrátiť tovar do 14 dní od jeho prevzatia. Náklady na vrátenie tovaru znáša zákazník. Po preverení, že zaslaný tovar nebol používaný a je v rovnakej kvalite, ako bol od nás odoslaný a doručení oznámenia o odstúpení od zmluvy, Vám fakturovanú sumu vrátime do 14 dní."
Ponúkame - len nový tovar, so zárukou. Viaceré ceny v shope na Modrom koníku sú akciové a v niektorých prípadoch sú určené výhradne pre používateľov tohto portálu.
Ochrana osobných údajov:
Prevádzkovateľ tohto internetového obchodu sa zaväzuje, že Vaše osobné údaje neposkytne tretej strane. Potrebné osobné údaje budú poskytnuté iba dopravcovi (meno, adresa, resp. telefón). Vaše dáta budú podľa zákona zabezpečené a použité iba pri komunikácii medzi predávajúcim a kupujúcim.
Zobraz celé podmienky
Steggi lux, steggi
Steggi lux, steggi
Steggi lux, steggi
Steggi lux, steggi
Steggi lux, steggi
Steggi lux, steggi
Steggi lux, steggi
Steggi lux, steggi
Steggi lux, steggi