Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Denný pleťový olej (sérum) so šafránom a malinou

Denný pleťový olej (sérum) so šafránom, malinou a argánovou ružou pre rozžiarenie a hydratáciu pleti - 100% organický - 30 ml

Obohatený o olej zo semienok červených malín, šafránový olej, šípkový olej, olej z čajovníka (Camellia) a olej z mrkvových semienok.
Vyrobené v Indii, certifikované GMP ( Good Manufacturing Practices – Správna výrobná prax) registrované národnou správou potravín a liečiv ( State FDA – Food and Drugs Administration), Výrobné zariadenie schválené certifikátom ISO 9001:2015 & Ecocert
Cruelty Free – netestovaný na zvieratách
Bez skrytých zložiek
100 % Vegan
Vždy bez minerálnych olejov, syntetických aróm, farbív, parabénov, butylovaného hydroxytoluénu (BHT) a Butylhydroxyanizolu (BHA), sulfátov, silikónov a iných toxických a škodlivých chemikálií.
GMO Free – bez geneticky modifikovaných surovín
Balený vo fľaši tmavej jantárovej farby, ktorá chráni oleje citlivé na svetlo pred oxidáciou, a tak predlžuje trvanlivosť produktu.

Zloženie:
Olej zo slnečnicových semienok*, olej zo semienok červenej maliny*, olej z konope (Cannabis Sativa)*, argánový olej*, čajovníkový olej (Camellia) *, olej zo semienok muškátu vonného (Geranium)*,olej z mrkvových semienok*, olej z austrálskeho santalového dreva*, extrakt z listu rozmarínu*, jazmínový olej*, lupene šafránu*.
*Zložka z organického farmárst
100 % z celkového zoznamu zložiek pochádza z organických fariem
Produkt certifikovaný ako „organický“ podľa štandardov COSMOS, cetifikačným orgánom Ecocert Greenlife.

Použitie:
Vezmite malé množstvo oleja do dlaní a aplikujte na tvár, prípadne telo. Nechajte nech sa vstrebe. Aplikujte ho aspoň 15 minút pred vystavením sa slnečnému žiareniu. Vhodný na denné použitie na hydratáciu a ochranu voči vplyvom slnka na pokožku.
Aktualizovaný pred 6 mesiacmi
29 zobrazení od 24. jan 2020
20,90 €
lusandelka1986    Košice - Pereš
Denný pleťový olej (sérum) so šafránom a malinou,