Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Ulož - uložené 2×

Bio Anti-Age Hyaluronová maska PURE ELEMENTS

Bio hyaluronová pleťová maska patrí do rady Anti-Age nemeckej bio kozmetiky PURE ELEMENTS, ktorá s radí medzi najkvalitnejšiu a najpredávanejšiu prírodnú kozmetiku na nemeckom trhu.
Viac na www.bio-kozmetika.sk

Prírodná maska luxusnej triedy z radu bio kozmetiky Pure Elements obohatená výťažkom z Lotosu, avokádovým a mandľovým olejom, bambuckým maslom, Vitamínom E a troma typmi hyalurónovej kyseliny: hyalurónová kyselina s dlhým reťazcom pre okamžitý efekt, hyalurónová kyselina s krátkym reťazcom pre dlhodobý efekt a hyalurónová kyselina, ktorá je súčasťou prírodných lipozómov, aby prenikla do hlbších vrstiev kože. Produkt obsahuje horské kryštály na podporu energie Vašej pokožky a je určený pre starostlivosť o náročnú pokožku.

Avokádový olej je špecifický hlavne výrazne regeneračnými účinkami. Je vhodný na ošetrenie pokožky po menopauze. Obsahuje veľké množstvo vitamínov A,B,E,D a sterolov, ktoré môžu byť použité k liečbe artritických bolestí.
Mandľový olej má silné upokojujúce a regeneračné účinky. Veľmi rýchlo a dobre sa vstrebáva a nezanecháva pocit mastnoty. Svojou kvalitou sa stal najpoužívanejším masážnym olejom v aromaterapii. Dobre ho znášajú všetky druhy pletí (ekzém, akné, podráždená pokožka, ale i spáleniny od slnka). Zvlášť vhodný je pre suchú až popraskanú, zlupujúcu sa pokožku. Obsahuje množstvo vitamínov a kyselinu olejovú, ktorá patrí medzi nenasýtené mastné kyseliny a tiež alfa-tokoferol, čo je prírodný antioxidant.
Kyselina hyaluronová spolu s ďalšími glykosaminoglykátmi a kolagénom, tvorí významnú zložku mechanizmu nevyhnutného pre schopnosť rekonštrukcie pokožky. Rad experimentálnych výsledkov dokazuje, že kyselina hyaluronová sa viaže na fibrín za vzniku podporného extra bunkového tmelu, ktorý potom môže modelovať prerastanie fibroblastov a tvorbu granulačného tkaniva, a tak je umožnená migrácia rekonštrukčných buniek. Ukazuje sa, že kyselina hyaluronová má schopnosť podporovať pripájanie stimulovaných makrofágov, nevyhnutných pre hojenie a taktiež transportuje bielkoviny, ako napr. peptidový rastový faktor, ktorý má kľúčovú úlohu pri rekonštrukcií pokožky. Údaje výskumov dokazujú, že ukladanie kyseliny hyaluronovej z fibroblastov je aspoň sčasti príčinou bezjazvového hojenia sa.

Produkt je bez umelých konzervačných látok a alergických vôní.

Recenzie:
http://everythingabout-cosmetics.blogspot.sk/2016/02/pure-elements-spaja-zapadnu-kozmetiku-s.html

http://www.kamzakrasou.sk/pure-elements-bio-kozmetika-anti-age-s-vytazkom-z-lotosu/8122
Aktualizovaný pred 2 týždňami
6 zobrazení od 25. jan 2016
23,90 €
biokozmetika    Prešov
Produkty zasielam v pracovné dni do 24 hodín. Spôsob platby je bankovým prevodom alebo aj na dobierku. Poštovné sa pohybuje podľa váhy produktov, maximálne do výšky 3.50 euro. Pri objednávke nad 50 euro je poštovné grátis :-)
Zobraz celé podmienky
Bio anti-age hyaluronová maska pure elements,
Bio anti-age hyaluronová maska pure elements,