Modin - výživový doplnok

Výživový doplnok obsahuje kombináciu 6 aktívnych látok, ktorých základom je vysokokvalitný extrakt z ľubovníka bodkovaného.

Podporuje emočnú vyrovnanosť, duševnú rovnováhu, psychické zdravie, prispieva k relaxácii a hlavne zabezpečuje pozitívnu náladu.

Ďalšie látky nachádzajúce sa v Modine – niacín, kyselina pantoténová a pyridoxín – prispievajú k normálnej psychickej činnosti. Niacín a pyridoxín prispievajú k normálnej činnosti nervovej sústavy.
Komplexné zloženie doplňujú esenciálne aminokyseliny L-tryptofan a L-fenylalanín.

Látky nachádzajúce sa v Modine sú prírodného pôvodu, ich užívanie nie je návykové a sú vhodné aj na dlhodobé užívanie.
Ja nemozem uzivat tento vyrobok kvoli problemom so srdieckom. Cena je aj s postovnym
Aktualizovaný pred 1 týždňom
9 zobrazení od 13. jún 2022
15 €
adele    Bratislava - Ružinov
milé mamičky, tovar ktorý ponúkam vo svojom bazáriku sa snažím pravdivo popísať a predať za primeranú cenu. Za vážny záujem nepokladám to že niekto chce tovar premerať, prípadne sa spýtať na jeho farbu či stav, ak nestačí popis a následne sa neozve(hlavne ak na jeho otázky odpoviem do 5min. ). Čakám max. dva dni potom posuniem tovar ďalšiemu záujemcovi. V prípade vážneho záujmu tovar rezervujem a po prevode peňazí na účet pošlem buď doporučene 1 tr. alebo 1 triedou obyčajne. Na dobierku neposielam ani nenakupujem. Tovar nevymieńam ani neberiem naspäť. Ďakujem za váš záujem
Zobraz celé podmienky
Modin - výživový doplnok,