Ulož - uložené 1×

Thalion Algolift Hyaluron Set

Komplexná starostlivosť o pleť s kyselinou hyalurónovou obsahuje:

🌸 Deep Cleansing Oil - čistiaci olej
🌸 Algolift Hyaluron-2 Correction Serum - omladzujúce sérum s kyselinou hyalurónovou
🌸 Algolift First Wrinkle Smoothing Cream - jemný krém na prvé vrásky
Aktualizovaný pred 1 týždňom
5 zobrazení od 27. apr 2022
149 €
satinbeautynitra    Nitra
Kozmetika MADEMOISELLE AGATHE
Certifikovaná organická kozmetika vyrobená vo Francúzsku. Heliciterapia ("helix" = slimák + "therapeía" = starostlivosť) a jej fantastické účinky. Jej cieľom je oživiť pokožku vďaka úžasným vlastnostiam extraktu zo slimačieho slizu bohatého na proteíny, vitamíny, peptidy (ako sú kolagén a hemocyanín), ktoré priamo pomáhajú proti vráskam, pri regenerácii, hojení a hydratácii pokožky. Vedecké analýzy potvrdili výnimočné účinky slimačieho slizu - redukcia vrások, liečba jaziev, popálení, akné, ekzémov, psoriázy.

Kozmetika THALION
Profesionálna francúzska pleťová a telová kozmetika získaná z Iroiského mora. Laboratória THALION starostlivo vyberajú a zberajú najbohatšie morské riasy rastúce v Iroiskom mori v Bretónsku, ktoré je na zozname svetovej siete biosférických rezervácií UNESCO. Morské riasy sú spracovaná v priebehu 24 hodín od zberu, a tak sú v nich zachované účinné látky v najvyššej koncentrácii. Vysoká koncentrácia minerálnych solí, stopových prvkov, vitamínov a aminokyselín obsiahnutých v morských riasach obnovujú krásu pokožky.

Kozmetika MEDICALIA
Kozmetika MEDICALIA ponúka komplexnú pred a pooperačnú starostlivosť o pleť. Každý produkt je dermatologicky testovaný, hypoalergénny, nekomedogénny a nedráždivý. Výnimočné zloženie uľahčuje absorpciu produktov do pleti. Produkty navyše obsahujú nové nanočastice, ktoré chránia pleť pred voľnými radikálmi. Zlepšujú, obnovujú, opravujú a urýchľujú proces hojenia a obnovy pleti.

Viac info tu https://www.facebook.com/satinbeautynitra/photos
Zobraz celé podmienky
Thalion algolift hyaluron set,