Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Ulož - uložené 3×

Bio Anti-Age Hyaluron očný krém PURE ELEMENTS

Bio hyaluronový krém na očné vrásky patrí do rady Anti-Age nemeckej bio kozmetiky PURE ELEMENTS, ktorá sa radí medzi najkvalitnejšiu a najpredávanejšiu prírodnú kozmetiku na nemeckom trhu.
Viac na www.bio-kozmetika.sk

Úžasná novinka z radu bio kozmetiky Pure Elements línie Anti-Age je očný krém obsahujúci tri typy kyseliny hyaluronovej ako aj extrakt z Lotusu, mandľový olej, bambucké maslo a Vitamín E. Tento očný krém z luxusnej rady Anti-Age je určený na citlivú pokožku v oblasti očí.

Mandľový olej má silné upokojujúce a regeneračné účinky. Veľmi rýchlo a dobre sa vstrebáva a nezanecháva pocit mastnoty. Svojou kvalitou sa stal najpoužívanejším masážnym olejom v aromaterapii. Dobre ho znášajú všetky druhy pleti (ekzém, akné, podráždená pokožka, ale i spáleniny od slnka). Zvlášť vhodný je pre suchú až popraskanú, zlupujúcu sa pokožku. Obsahuje množstvo vitamínov a kyselinu olejovú, ktorá patrí medzi nenasýtené mastné kyseliny a tiež alfa-tokoferol, ktorý je prírodný antioxidant.
Kyselina hyaluronová spolu s ďalšími glykosaminoglykátmi a kolagénom, tvorí významnú zložku mechanizmu nevyhnutného pre schopnosť rekonštrukcie pokožky. Napr. behom prvých pár dní po poškodení pokožky je kyselina hyaluronová prevládajúcou obsiahnutou látkou v bunkách na pokožke. Rad experimentálnych výsledkov dokazuje, že kyselina hyaluronová sa viaže na fibrín za vzniku podporného extra bunkového tmelu, ktorý potom môže modelovať prerastanie fibroblastov a tvorbu granulačného tkaniva, a tak je umožnená migrácia rekonštrukčných buniek. Ukazuje sa, že kyselina hyaluronová má schopnosť podporovať pripojovanie stimulovaných makrofágov, nevyhnutných pre hojenie sa a taktiež transportuje bielkoviny, ako napr. peptidový rastový faktor, ktorý má kľúčovú úlohu pri rekonštrukcií pokožky. Podobne niektoré údaje ukazujú, že ukladanie kyseliny hyaluronovej z fibroblastov je aspoň sčasti príčinou bezjazvového hojenia sa.

Produkt je bez konzervačných látok a alergických vôní.
Aktualizovaný pred 2 týždňami
15 zobrazení od 25. jan 2016
26,50 €25,20 €
biokozmetika    Prešov
Produkty zasielam v pracovné dni do 24 hodín. Spôsob platby je bankovým prevodom alebo aj na dobierku. Poštovné sa pohybuje podľa váhy produktov, maximálne do výšky 3.50 euro. Pri objednávke nad 50 euro je poštovné grátis :-)
Zobraz celé podmienky
Bio anti-age hyaluron očný krém pure elements,
Bio anti-age hyaluron očný krém pure elements,