Inzerát je exspirovaný.
Ulož - uložené 1×

Bio CHI pleťový peeling s ryžou PURE ELEMENTS

Bio pleťový peeling s ryžou patrí do rady "CHI" nemeckej bio kozmetiky PURE ELEMENTS, ktorá sa radí medzi najkvalitnejšiu a najpredávanejšiu prírodnú kozmetiku na nemeckom trhu.
Viac na www.bio-kozmetika.sk

Prírodný peeling CHI jemne uvoľní pokožku pomocou čiastočiek ryže a napomáha Vašu pleť nielen prečistiť do hĺbky ale aj rozjasniť. Cenné oleje (avokádový, mandľový, arganový) ako aj bambucké maslo a Vitamín E sú dodatočnými prírodnými zložkami, ktoré Vašej pleti dodajú zdravý a krásny vzhľad. Prírodné horské kryštály z Edelsteinu ako aj éterické oleje sú neoddeliteľnou súčasťou aj tohto produktu.

Vyskúšajte si pozitívne účinky ryže na Vašej pleti! Ryžové zrnká obsahujú proteíny a lipidy, ktoré sa svojou stavbou podobajú ceramidom v našej pokožke. Môžu vyplniť medzery v ochrannom plášti Vašej pokožky a posilniť jej odolnosť voči vonkajším vplyvom. Zrnká ryže navyše dokážu pleť zmatniť a vysať prebytočný tuk bez toho, aby ju vysušili.

Aplikácia: Naneste peeling na pleť a masírujte krúživými pohybmi bruškami prstov po celej tvári. Nechajte na pokožke pôsobiť približne 20 minút, potom ju opláchnite vlažnou vodou. Odporúčame používať peeling 2-3 krát do týždňa.

Produkt bez konzervačných látok!
Aktualizovaný pred 1 mesiacom
11 zobrazení od 26. jan 2016
18,90 €
biokozmetika    Prešov
Produkty zasielam v pracovné dni do 24 hodín. Spôsob platby je bankovým prevodom alebo aj na dobierku. Poštovné sa pohybuje podľa váhy produktov, maximálne do výšky 3.50 euro. Pri objednávke nad 50 euro je poštovné grátis :-)
Zobraz celé podmienky
Bio chi pleťový peeling s ryžou pure elements ,
Bio chi pleťový peeling s ryžou pure elements ,