Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Ulož - uložené 3×

Bio Anti-Age Hyaluronový nočný krém PURE ELEMENTS

Bio hyaluronový nočný krém patrí do rady Anti-Age nemeckej bio kozmetiky PURE ELEMENTS, ktorá sa radí medzi najkvalitnejšiu a najpredávanejšiu prírodnú kozmetiku na nemeckom trhu.
Viac na www.bio-kozmetika.sk

Anti-Age nočný krém je výnimočne bohatý na prírodné zložky a rovnako ako všetky produkty (okrem "detskej rady") značky Pure Elements aj tento krém je doplnený o horské kryštály z Edelsteinu. Tento nočný krém obsahuje vzácny výťažok z Lotosu, vosk carnauba, maslo capuacu, bambucké maslo, domáci olivový olej, prírodný Vitamín E a hyalurónové lipozómy. Hyalurónové kyseliny rôznych reťazcov poskytujú okamžitý vizuálny efekt a dlhodobo majú veľmi priaznivý vplyv na regeneráciu náročnej pokožky.

Vosk carnauba ako ďalšia významná zložka nočného krému chráni pred vysúšaním a popraskaním pokožky. Maslo capuacu bohato hydratuje a spevňuje Vašu pokožku. Jeho účinné rastlinné zložky revitalizujú pokožku a zanechávajú ju jemnú a pružnú. Kyselina hyaluronová spolu s ďalšími glykosaminoglykátmi a kolagénom tvorí významnú zložku mechanizmu nevyhnutného pre schopnosť rekonštrukcie pokožky. Kyselina hyaluronová sa viaže na fibrín za vzniku podporného extra bunkového tmelu, ktorý potom môže modelovať prerastanie fibroblastov a tvorbu granulačného tkaniva, a tak je umožnená migrácia rekonštrukčných buniek. Vedecké výskumy dokazujú, že kyselina hyaluronová má schopnosť podporovať pripojovanie stimulovaných makrofágov nevyhnutných pre hojenie a taktiež transportuje bielkoviny, ako napr. peptidový rastový faktor, ktorý má kľúčovú úlohu pri rekonštrukcií pokožky.

Produkt je bez umelých konzervačných látok a alergických vôní!

Recenzie:
http://everythingabout-cosmetics.blogspot.sk/2016/02/pure-elements-spaja-zapadnu-kozmetiku-s.html

http://www.kamzakrasou.sk/pure-elements-bio-kozmetika-anti-age-s-vytazkom-z-lotosu/8122
Aktualizovaný pred 4 týždňami
7 zobrazení od 25. jan 2016
25,10 €
biokozmetika    Prešov
Produkty zasielam v pracovné dni do 24 hodín. Spôsob platby je bankovým prevodom alebo aj na dobierku. Poštovné sa pohybuje podľa váhy produktov, maximálne do výšky 3.50 euro. Pri objednávke nad 50 euro je poštovné grátis :-)
Zobraz celé podmienky
Bio anti-age hyaluronový nočný krém pure elements,
Bio anti-age hyaluronový nočný krém pure elements,