Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Ulož - uložené 1×

Bio CHI čistiace mlieko s rakytníkom PURE ELEMENTS

Bio čistiace mlieko s rakytníkovým olejom patrí do rady "CHI" nemeckej bio kozmetiky PURE ELEMENTS, ktorá sa radí medzi najkvalitnejšiu a najpredávanejšiu prírodnú kozmetiku na nemeckom trhu. Viac na www.bio-kozmetika.sk

Čistiace mlieko pre jemnú a citlivú pleť s cenným rakytníkom, mandľovým olejom a doplňujúcimi zložkami s prírodným Vitamínom E a bambuckým maslom. Uvoľní pokožku, jemne a dôkladne očistí make-up a nečistoty na pokožke. Po vyčistení pleťovým mliekom je pleť optimálne pripravená na nasledujúcu starostlivosť. Pridané éterické oleje a horský kryštál dodajú Vašej pleti potrebnú energiu.

Rakytníkový olej pôsobí ako stimulátor, ktorý regeneruje unavenú pokožku a poškodenú kožu. Aktuálne je rastlina rakytníka centrom pozornosti pre mnohé výskumy, ktoré potvrdzujú celý rad zdravotných prínosov pre ľudský organizmus. Čistý rakytníkový olej sa získava z plodov i listov tejto vzácnej rastliny lisovaním za studena. Skvelé liečivé vlastnosti oleja vyplývajú zo skutočnosti, že látky obsiahnuté v rakytníkovom oleji navzájom podporujú svoj účinok. Z tohto dôvodu poskytuje naozaj skvelé uplatnenie pri liečbe mnohých ochorení. Pôsobí antisepticky preto sa využíva hlavne pri liečbe rôznych kožných ochorení.

Mandľový olej má silné upokojujúce a regeneračné účinky. Veľmi rýchlo a dobre sa vstrebáva, nezanecháva pocit mastnoty. Svojou kvalitou sa stal najpoužívanejším masážnym olejom v aromaterapii. Dobre ho znášajú všetky druhy citlivej pleti (ekzém, akné, podráždená pokožka, ale i spáleniny od slnka). Zvlášť vhodný je pre suchú až popraskanú, zlupujúcu sa pokožku. Obsahuje množstvo vitamínov a kyselinu olejovú, ktorá patrí medzi nenasýtené mastné kyseliny a tiež alfa-tokoferol, prírodný antioxidant.

Aplikácia: Pleťové mlieko sa odporúča používať pri odličovaní a čistení pleti. Jemná vrstva pleťového mlieka sa nanesie na odličovací tampón a pokožka sa jemne vyčistí. Na záver je vhodné pleť vyčistiť aj pleťovou vodou, ktorá ju zanechá krásne čistú a dostatočne hydratovanú.

Produkt je bez umelých konzervačných látok !
Aktualizovaný pred 5 hodinami
3 zobrazenia od 26. jan 2016
17,80 €
biokozmetika    Prešov
Produkty zasielam v pracovné dni do 24 hodín. Spôsob platby je bankovým prevodom alebo aj na dobierku. Poštovné sa pohybuje podľa váhy produktov, maximálne do výšky 3.50 euro. Pri objednávke nad 50 euro je poštovné grátis :-)
Zobraz celé podmienky
Bio chi čistiace mlieko s rakytníkom pure elements,
Bio chi čistiace mlieko s rakytníkom pure elements,