Inzerát je exspirovaný.
Ulož - uložené 1×

Bio CHI pleťová voda PURE ELEMENTS

Bio pleťová voda s Frangipani a Hammamelis patrí do rady "CHI" nemeckej bio kozmetiky PURE ELEMENTS, ktorá sa radí medzi najkvalitnejšiu a najpredávanejšiu prírodnú kozmetiku na nemeckom trhu. Viac na www.bio-kozmetika.sk

Osviežujúca a zvlhčujúca pleťová voda na tvár s výťažkom kvetu Frangipani a upokojujúcou zložkou kvetu Hamamelis. Pleťová voda šetrne odstráni zvyšný make-up a je dôležitou súčasťou na záver čistenia pleti po celom dni. Pleť po čistení ostáva dokonale čistá, bez nepotrebného vysušenia a je dôkladne hydratovaná. Pleťová voda obsahuje éterické oleje a horské kryštály z Edelsteinu.

Výťažok z frangipani regeneruje a uvoľňuje napätú suchú pokožku, zlepšuje jej hydratáciu a stimuluje prirodzené ochranné mechanizmy v pokožke.
Hamamelis má protizápalový a tonizujúci účinok, ktorý blahodárne pôsobí na pokožku. Výťažky z neho nachádzajú široké uplatnenie v dermatológii a používajú sa hlavne pri zápalových kožných ochoreniach a ekzémoch.

Aplikácia: Pleťovú vodu sa odporúča používať na záver procesu čistenia pleti po celom dni. Odporúčame použiť pleťové mlieko na odstránenie nečistôt a líčenia a následne použiť pleťovú vodu, ktorá zanechá pleť dokonale čistú a hydratovanú.

Produkt je bez umelých konzervačných látok!
Aktualizovaný pred 1 mesiacom
5 zobrazení od 26. jan 2016
15,90 €
biokozmetika    Prešov
Produkty zasielam v pracovné dni do 24 hodín. Spôsob platby je bankovým prevodom alebo aj na dobierku. Poštovné sa pohybuje podľa váhy produktov, maximálne do výšky 3.50 euro. Pri objednávke nad 50 euro je poštovné grátis :-)
Zobraz celé podmienky
Bio chi pleťová voda pure elements,
Bio chi pleťová voda pure elements,