Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Miss Giordani, EDP 50 ml

Skladom
Miss Giordani, 50 ml, parfumovaná voda pre ženy. Vzdáva hold prirodzenej kráse, ženskosti a elegancii. Dokonale podporí váš prirodzený pôvab a nenútenú sofistikovanosť.
Kvetinová vôňa pre romantickú ženu na bežné nosenie, ale aj na špeciálnu príležitosť

Nepoužitý parfém. Vhodný ako darček. Bežná cena 27,90.

👉 Odporúčam rýchle jednanie, je viac záujemcov! 😉 🐌🐌🐌
🦚 🦚 🦚 🦚 🦚
👉 *Vyberte si ešte niečo k tomu a spolu výhodnejšie - pozrite oznam predajcu.* 🌸👍👍👍
Aktualizovaný pred 3 dňami
4 zobrazenia od 23. sep 2021
12,95 €
Oznam od predajcu: Čítajte podmienky,pls/ZĽAVA! 10% od 3 ks/inz +od 8,90€; tričká od 4ks/4té najlac.zdarma/nie twins #nohav/rifle+trič -5%
Ďakujem za Váš záujem a prečítanie podmienok. Predávam väčšinou málo nosené veci, i pár nových, či v dobrom stave a zopár hračiek. Prípadnú vadu sa snažím popísať v inzeráte, je odfotená a je to zohľadnené v cene. Pri výbere väčšieho počtu vecí dávam zľavu. Balíček posielam po platbe na účet čím prv.
VÝMENU NEROBÍM, nežiadajte o ňu!
Prosím dohodnúť si podmienky vopred, aby sa mi nestalo, že kúpená vec vám nepadne a naliehate na jej vrátenie (skutočne nepríjemná skúsenosť so 'zolkoj'). Veci späť neberiem!

Poštovné - podľa taríf SP + 0,30-0,50 balné (aj obálky niečo stoja, bal. materiál, lep.pásky).
Iban pre úhrady - SK33 8360 5207 0042 0232 4757.

*Prosím maminky, ktoré nemajú seriózny záujem o kúpu, aby mi nepísali, predídeme tým zbytočný nedorozumeniam a prípadným konfliktom.
Kvôli zlým skúsenostiam chcem poprosiť, aby ste žiadali premerať vecičky len v prípade vážneho záujmu, keď si chcete upresniť nejaký rozmer. Veci zodpovedajú uvedenej veľkosti a popisu.
PROSIM MAMINKY, KTORE SI VECI NECHAVAJU PREMERAT, PREJAVILI ZAUJEM, ABY MALI TOLKO UCTY A NAPISALI, KED VEC NESEDI, NECHCU, PREMYSLELI SI TO, HOCICO...PATRI SA TO, LEBO TIEZ MA TO STOJI CAS. V PRIPADE IGNORACIE VYNIMOCNE PISEM HODNOTENIE. DAKUJEM ZA POCHOPENIE!*

Vždy sa usilujem o vašu spokojnosť (pozri moje hodnotenia) a preto, ak by náhodou nebolo niečo podľa vašich predstáv alebo ste našli skrytú vadu, určite vás neodbijem, ale budem sa snažiť o vyriešenie problému.
Zobraz celé podmienky
Miss giordani, edp 50 ml,
Miss giordani, edp 50 ml,
Miss giordani, edp 50 ml,