Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Ulož - uložené 2×

Servítka modro biela

Servítka - veľká, klasický rozmer
Aktualizovaný pred 6 dňami
9 zobrazení od 6. feb 2020
0,15 €
simihu    Bratislava - Devínska Nová Ves
Dobrý deň milé mamičky, dámy, slečny:-)!

Teší ma, že ste zavítali na stránku Môjho bazáriku. V ponuke mám zachovalé veci, niektoré takmer nové, resp. nové, ktoré sme nevyužili. V prípade záujmu preferujem osobný odber v Bratislave. Veci môžem poslať aj na Vašu adresu, po zaplatení peniažkov na účet. IBAN je SK8211000000002610700484. Tatra banka. K platbe prosím uveďte meno a predmet kúpy. Poštovné podľa platných taríf Slovenskej pošty. Na dobierku veci neposielam.
Ceny sú pevné, som však ochotná sa dohodnúť na zľave. Pri kúpe 4 a viac vecí - konkrétne detského oblečenia a kníh / nie z jednej sady či série/ poskytujem zľavu na poštovnom 1,50 eur.
O výmenu nemám záujem. Prosím, zvážte si dôkladne kúpu na bazáriku - po zaplatení peniažkov na účet, tieto naspäť nevraciam.
Budem rada, keď mi dáte čo najskôr vedieť, či o tovar máte/nemáte záujem - ideálne do 2 dní, aby som vedela, či ho môžem ponúkať ďalej. V prípade, že máte problém sa ozvať, resp. reagovať hneď, dajte mi vopred vedieť. Budem zhovievavá a určite Vám tovar podržím.
Na Vaše správy sa snažím odpovedať promptne, niekedy sa mi to však nedá kvôli pracovnému vyťaženiu. Ďakujem za pochopenie.
Pokiaľ budete mať otázky ohľadne ponúkaných vecí, neváhajte a kontaktujte ma. Ocením, ak napíšete hodnotenie.
Prajem pekný deň a príjemné nakupovanie:-)
Zobraz celé podmienky
Servítka modro biela,