Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Ulož - uložené 5×

Alize Puffy fine

Hrejivá priadza je vhodná na detské projekty. Jedinečný druh priadze vytvorený pre ručné pletenie bez ihlíc či háčika. Potrebujete len dve šikovné ruky. Vhodná taktiež ako ručné pletenie pre deti. Na dotyk je veľmi hebká a jemná. Vlákno priadze má maličké vlásky teda pôsobí ako plyš. Po celej dĺžke sú predpripravené veľké očká s rozmerom 3,5 cm, ktoré navzájom preplietate a pritom vám vzniká úplet. Nové projekty vznikajú veľmi rýchlo. Priadza je vhodná pre jesenné a zimné úplety, je vyrobená z miktopolyesteru. Medzi najobľúbenejšie projekty z tejto priadze patria šály, deky, prikrývky či obliečky na vankúš. V našej ponuke nájdete širokú škálu jemných pastelových farieb, ale aj sýtejšie odtiene. Priadza Puffy ponúka tiež variant Puffy Color, kde v jednom klbku nájdete viacero odtieňov tón v tóne. Priadza Puffy má certifikát OEKO-TEX Standard 100, ktorý zaručuje kvalitu výroby aj zloženia.
Aktualizovaný pred 6 dňami
67 zobrazení od 12. máj 2021
2,40 €
Oznam od predajcu: Zásielky odosielam maximálne 1x týždenne
evusicek    Košice - Sídlisko KVP
TOVAR NEMENÍM A NEBERIEM SPAT
POPROSIM ABY STE NA INZERÁT REAGOVALI LEN AK MATE ZAUJEM A NEURČOVALI SI SAME CENU.ĎAKUJEM
Za obalku si učtujem 10-15centov podľa veľkosti.
Milé maminky, platby prijímam na môj účet, viem sa dohodnúť a počkať s platbou,ak potrebujete, ale ak ma zavádzate a potom mi napíšete,že o danú vec už nemáte záujem dávam negatívne hodnotenie. Po prijatí platby, posielam veci,uvítam,keď ma informujete,že balík dorazil. Veci nevymieňam z dôvodu, že nesedia, tak že ak mate záujem, tak sa pýtajte, rada odpoviem poprípade premeram(v tom prípade uvítam odpoveď či vec sedí alebo nie). Tak isto veci nevymieňam, len predávam. Za záväznú objednávku považujem až dohodu o platbe,prípadne rezerváciu.Poštovné je podľa tarify SP,v prípade záujmu,je možné sa dohodnúť,ako veci chcete poslať, ale za obyčajnú zásielku neručím. V prípade viacerých vecí v objednávke,poštovné je spolu lacnejšie.
REKLAMÁCIA:
Na nosený tovar sa nevzťahuje záruka. Zodpovednosť za vady sa týkajú, len vád, ktoré sa zistili pri prevzatí kupujúceho. Na prípadné vady, ktoré vznikli používaním Vás vopred upozorním v inzeráte – tieto vady sú zohľadnené v cene tovaru. Ak sa zistí dodatočne vada, ktorá nebola popísaná v inzeráte prosím kupujúceho o bezprostredné informovanie ihneď po prevzatí a prezretí zásielky vady na ktoré kupujúci zareaguje neskôr nepovažujem za opodstatnené. Zároveň prosím kupujúcich o dôsledné čítanie inzerátu aby sme predišli prípadným nedorozumeniam.
Prajem príjemné nakupovanie :-))

NA POSTU NECHODIM KAŽDÝ DEN ale max 2x v týždni
Zobraz celé podmienky
Alize puffy fine,