Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Starostlivosť o deti > Lehátka a hačky pre bábätko
Nový tovar

Elektrické kresielko SUN BABY s hudbou, ružové

Detské elektrické kresielko SUN BABY je vyhjotovené z materiálov najvyššej kvality a umožňuje príjemné hojdanie, ktorého intenzitu je možné regulovať v 5-tich stupňoch. Na rozvjojovej hrazdičke sú farebné plyšové zvieratká, ktoré ponúkajú veľa zábavy a pomáhajú rovíjať detskú fantáziu. Kresielko je z jemnej látky, má ergonomicky tvarované ležadlo a dieťatko sa v ňom cíti pohodlne a bezpečne. Kresielko prehráva 8 upokojujúcich melódií, s reguláciou hlasitosti a má časovač, ktorý kresielko automaticky vypne po uplynutí nastaveného času. Má ľahko odnímateľný poťah a odnímateľnú hrazdičku s hračkami. Poťah možno prať v práčke. Kresielko má bezpečnostné pásy a široký stredový pás pre bezpečnú polohu Vášho dieťatka. Lehátko ma jednoduchý skladací mechanizmus a malé rozmery po zložení. Kresielko je vhodné od narodenia až do obdobia, kým dieťatko nedosiahne váhu cca 9kg. V ponuke v ružovej alebo modrej farbe.

Rozmery v cm:
- Rozmery (dĺžka, šírka, výška) 72/62/77

- Rozmery po zložení (dĺžka, šírka, výška) 72/30/80
Aktualizovaný pred 5 dňami
454 zobrazení od 5. máj 2014
72 €
Oznam od predajcu: Ďakujem za Váš záujem o môj tovar :-) Odpoviem Vám, v čo možno najkratšej dobe ;-)
miminodomino    Humenné
Náš internetový obchod je určený pre mamičky, ktoré majú detičky, ale i pre tých, ktorí chcú priniesť úsmev na malé detské tváričky. Na Vaše požiadanie Vám vieme tovar darčekovo zabaliť, prípadne vyskladať darčekový balíček k akejkoľvek príležitosti. Neváhajte nás preto s Vašimi požiadavkami kontaktovať. My sme tu pre Vás a spokojnosť nášho zákazníka je aj naša spokojnosť :)

Našu ponuku sme naviac rozšírili aj o sortiment pre mamičky a oteckov. Aby si aj oni v našom obchodíku našli niečo pekné pre seba :)
Veríme, že si z našej ponuky vyberiete a prajeme príjemný nákup!

Čo sa týka samotných podmienok. Tovar, ktorý máme skladom posielame po úhrade vopred alebo po dohode aj na dobierku. V prípade tovaru, ktorý máme výhradne len na objednávku s dlhšou čakacou dobou, ten objednávame len po vopred prijatej platbe (prípadne po vopred uhradenej zálohe). Poštovné je účtované podľa tarify SLP. Tovar je možné zaslať aj obyčajným poštovným, ale len na vlastnú zodpovednosť zákazníka.

Ďakujeme, že ste venovali pozornosť prečítaniu našich podmienok ;)
Zobraz celé podmienky
Elektrické kresielko sun baby s hudbou, ružové,
Elektrické kresielko sun baby s hudbou, ružové,
Elektrické kresielko sun baby s hudbou, ružové,
Elektrické kresielko sun baby s hudbou, ružové,
Elektrické kresielko sun baby s hudbou, ružové,