Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Starostlivosť o deti > Lehátka a hačky pre bábätko
Nový tovar

Detské lehátko Emmer, SOVA 37751

Pohodlné lehátko pre detské radovánky. Kresielko je vybavené hrazdičkou s hračkami, vibračnými a zvukovými efektmi, ktoré zabavia vaše dieťatko. Pružná opierka chrbta zabezpečí pohodlie Vášho dieťatka a 3-bodové bezpečnostné pásy zaistia bezpečnosť a použitie bez starostí.
- je vhodné pre deti do 12kg,
- hracia skrinka s vibračnými efektmi (funguje s 1.5 Volt batériou),
- hrázdička s hračkami,
- snímateľný poťah,
- rozmery cca 51 x 78 x 59 cm
Aktualizovaný pred 1 týždňom
254 zobrazení od 24. júl 2016
45,80 €39,90 €
Oznam od predajcu: Ďakujem za Váš záujem o môj tovar :-) Odpoviem Vám, v čo možno najkratšej dobe ;-)
miminodomino    Humenné
Náš internetový obchod je určený pre mamičky, ktoré majú detičky, ale i pre tých, ktorí chcú priniesť úsmev na malé detské tváričky. Na Vaše požiadanie Vám vieme tovar darčekovo zabaliť, prípadne vyskladať darčekový balíček k akejkoľvek príležitosti. Neváhajte nás preto s Vašimi požiadavkami kontaktovať. My sme tu pre Vás a spokojnosť nášho zákazníka je aj naša spokojnosť :)

Našu ponuku sme naviac rozšírili aj o sortiment pre mamičky a oteckov. Aby si aj oni v našom obchodíku našli niečo pekné pre seba :)
Veríme, že si z našej ponuky vyberiete a prajeme príjemný nákup!

Čo sa týka samotných podmienok. Tovar, ktorý máme skladom posielame po úhrade vopred alebo po dohode aj na dobierku. V prípade tovaru, ktorý máme výhradne len na objednávku s dlhšou čakacou dobou, ten objednávame len po vopred prijatej platbe (prípadne po vopred uhradenej zálohe). Poštovné je účtované podľa tarify SLP. Tovar je možné zaslať aj obyčajným poštovným, ale len na vlastnú zodpovednosť zákazníka.

Ďakujeme, že ste venovali pozornosť prečítaniu našich podmienok ;)
Zobraz celé podmienky
Detské lehátko emmer, sova 37751,