Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mikina

krásna a kvalitná nosená ale neznosená mikina so zaujímavým netuctovým riešením,pekne tvarovaná,po bokoch prestrihnutá, s klokankou a kapucňou,sýtočierna farba,super to vyzerá ak sa pod ňu oblečie transparentné tričko/tielko..
dlžka celkom = 65 cm, šírka meraná pod pazuchou = 49 x 2 cm,rukáv meraný od krku ( raglánový rukáv ) = 75 cm, vnút. dlžka rukáva = 55 cm
Aktualizovaný pred 6 dňami
6 zobrazení od 13. sep 2021
15 €
Oznam od predajcu: ja nevymieňam!Rešpektujte rozmery pri inzeráte a nie veľkosť na tovare
naniki    Prešov
Milé mamičky, ponúkam super veci, všetko v dobrom stave, niektore nenosené. Ceny sú bez poštovného.O výmenu záujem nemám :)Posielam tovar najlacnejšie ako sa dá - II. triedou obyčajne podľa novej tarify slovenskej pošty,aby sa to zbytočne nepredražovalo.Ak vkladáte peniaze na účet,pripočítajte si k poštovnému 0,50 Eur,nakoľko banka si účtuje tento poplatok.Lepšie je potom zaplatiť z iného účtu alebo poproste niekoho o úhradu,aby sa Vám to zbytočne nepredražovalo.Ak chcete inak,tak iba na Vašu výslovnú požiadavku (doporučene, krehké, resp. poistenie balíka ) - ale je tam vyššie poštovné.Za obyčajné doručenie tovaru bez doručenky neručím,sami si vyberáte spôsob doručenia.Pri inzerátoch mám uvedené rozmery,ak nie - rada premeriam,rešpektujte preto rozmery,ktoré sú udané v popise,lebo nie vždy sa veľkosť zhoduje s reálnymi mierami a každá firma má iné číslovanie.Prajem príjemné nakupovanie v mojom bazáriku.
Zobraz celé podmienky
Mikina, george,m
Mikina, george,m
Mikina, george,m
Mikina, george,m
Mikina, george,m