Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie obuv dospelí > Mikiny, svetre, vesty
Použitý tovar

Tenucky sveter L

Rukav 70 cm, sirka pod prsiami 42,
Celkova dlzka 76cm. Vzadu mala dierka.
Aktualizovaný včera
15 zobrazení od 21. okt 2018
2 €
jankabh    Michalovce
Vitajte v mojom albume.:
Som rada, že vás zaujal niektorý z mojich

Hodnotenie poteší.
Nemám záujem o VÝMENU!
Pri odbere viacerých veci dohoda na cene al. poštovnom.

K cene tovaru si účtujem poštovné podľa taríf Slovenskej pošty, ak sa nedohodneme inak.

Tovar pošlem aj obyčajne, ale za stratu nenesiem zodpovednosť, nakoľko nemám doklad o posielaní a nemám to ako dať na reklamáciu.

NEKLAMEM A NEZAVÁDZAM. Fotky sú aktuálne a reálne, veci sú prevažne nové ak je niečo poškodené uvediem v inzeráte a detailne nafotím.
Ak máte akékoľvek otázky, nech sa páči - opýtajte sa :) Prajem Vám príjemné nakupovanie :) Z casovych dôvodov nestiham premeriavať. Janka

Ponúkaný tovar sa snažím odfotografovať a popísať čo najreálnejšie, prípadné poškodenia a stav uvádzam v popise inzerátu. Ostatné informácie, ako aj rozmery tovaru vám vždy ochotne poskytnem a rada odpoviem na vaše otázky. Samotné reagovanie na inzerát a informácie o stave a rozmeroch tovaru nepovažujem za záväznú rezerváciu tovaru, tovar vám záväzne zarezervujem a pošlem údaje k platbe až po vašom potvrdení záujmu o konkrétny tovar.

V prípade, že nemáte možnosť previesť platbu cez Internet Banking alebo vložiť hotovosť na pobočke banky, peniaze môžete poslať priamo na účet (nie na adresu!) prostredníctvom poštovej poukážky na ktorejkoľvek pošte.
Pri spomínanom vklade hotovosti na pobočke banky prosím k sume na úhradu prirátať 0,50 € (poplatok, ktorý mi účtuje banka).

O prijatí platby a odoslaní zásielky


SK63 1100 0000 0029 3133 2483
Zobraz celé podmienky
Tenucky sveter l, terranova,l
Tenucky sveter l, terranova,l
Tenucky sveter l, terranova,l
Tenucky sveter l, terranova,l