Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie obuv dospelí > Mikiny, svetre, vesty
Použitý tovar

Tenký pulóver s kapucňou

Nosený, zachovalý
Aktualizovaný pred 1 týždňom
45 zobrazení od 19. sep 2019
3 €
Milé dámy!

Všetky vecičky čo sú v mojom bazári sú buď obyčajné nosené veci (každá v dobrom nositeľnom stave), nové značkové dizajnové kúsky s visačkami (za ktorých kvalitu sa zaručujem) a takisto detské použité vecičky po našej dcérke, ktoré sú všetky párkrát oblečené a vo výbornom stave.

Šaty ktoré sú na postavách:
Dámska - výška 160cm, 49kg (bežne nosí XS)
Pánska - výška 174cm, 88kg (bežne nosí L)

Ceny, ktoré sú pri veciach stanovené nie sú vytiahnuté z päty, ale odvíjajú sa od pôvodnej ceny, značky, kvality a stavu danej veci. Všetko predávam s najlepším úmyslom preto Vás uisťujem, že ceny sú stanovené nízko a zodpovedne, aby som sa vecí zbavila a potešila nimi niekoho druhého. Z toho vyplýva, že o cenách nezjednávam (iba v prípade nákupu viacerých kúskov).

Veci posielam po potvrdení platby, alebo predám pri osobnom stretnutí.

O výmenu mojich vecí za iné nemám záujem.

Ďakujem a teším sa na Vaše správy


!! Vždy sa snažím byť milá, ústretová a najmä sa snažím každému vyhovieť tak by som očakávala spätne aspoň trocha empatie. Keď Vám niečo zmeriam, dajte mi vedieť či máte o vec ešte záujem - neodmlčte sa. Nešpekulujte, nezjednávajte, nebuďte drzí! Ja chcem každému len to najlepšie a každá moja zákazníčka či zákazník vedia, že sama bez opýtania zľavním z veci alebo poštovného, tak mi prosím nepíšte o úľavu pri 5eurovom kúsku. Ďakujem !!
Zobraz celé podmienky
Tenký pulóver s kapucňou, xs
Tenký pulóver s kapucňou, xs