Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie obuv dospelí > Mikiny, svetre, vesty
Použitý tovar

Dámska mikina Roxy

Dámska alebo detská mikina značky Roxy. Farba je taká pudrová nekriklavá ružová. Veľkosu je písaná M, dole udávam aj rozmery. Je v top stave bez poškodenia. Potlač na mikine nieje poškodená, je to taká tlač prikladám aj detaelný záber na foto.

Rozmery:
Šírka ramien 46cm
Dĺžka rukávov 63cm
Šírka prsia 52cm (obvod 104cm)
Šírka pásu 45cm (obvod 90cm)
Dĺžka 57cm
Aktualizovaný pred 6 dňami
37 zobrazení od 5. okt 2019
4,50 €
Oznam od predajcu: Veci v mojom bazáriku sú výhradne buď nové alebo v úžasných top stavoch. Posielam vždy čisté a slušne zabalené.
judar    Nitra
Vitajte v mojom bazáriku. Ponúkam na predaj oblečenie výhradne vo veľmi dobrom stave i prevažne nové, pre ktoré sa už žiaľ u mňa nenájde miesto. Čo sa týka predaja, neposielam na dobierku kvôli nepreberačom a preto uprednostňujem platbu vopred na účet. Veci zvyknem posielať ako list 2.triedou doporučenie odvíjajúc sa cenovo od váhy balíčka. Obyčajne poslielam len na vlastnú zodpovednosť - za následky možného nedoporučenia/ straty JE ZODPOVEDNÝ KUPUJÚCI, pričom sa jedná o rozhodnutie KUPUJÚCEHO, a v takom prípade nevraciam peniaze, keďže kvalitu služieb Slovenskej Pošty poznáme azda všetci. UPOZORŇUJEM, že veci, ktoré mám tu nahodené mám zároveň aj inde ponúknuté na predaj a preto KTO SKôR PRíDE TEN AJ BERIE :)

Výška poštovného od 1.7.2019:
Do hmotnosti 500g

1.trieda obyčajne 1,30€
2.trieda obyčajne 1,10€

2.trieda doporučne 2€
(Pri veciach s nižšou váhou po zabalení informujem zvlášť o poštovnom počas kúpy)
Zobraz celé podmienky
Dámska mikina roxy, roxy,m
Dámska mikina roxy, roxy,m
Dámska mikina roxy, roxy,m
Dámska mikina roxy, roxy,m