Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie dospelí > Mikiny, svetre, vesty
Použitý tovar

Vesta

Bez poskodenia
Foto na S
Aktualizovaný pred 5 dňami
3 zobrazenia od 5. nov 2019
2,50 €
jajavargova    Bratislava - Podunajské Biskupice
Ahojte dievčence,
Ďakujem, že ste nahliadli ku mne. Pomaličky pridávam detské vecičky po synčekovi, prípadne čo sme si kúpili alebo podostávali ale nesadlo nám to a tiež moje veci, ktoré som mala raz na sebe, ktoré mi stoja v skrini, lebo ich neoblečiem, alebo veci, do ktorých sa už nevojdem, alebo sú mi veľké. Preto ak by ste potrebovali, odfotím na sebe, ale treba brať ohľad na to že mne tie veci nesedie.
Peniažky nevraciam, ceny sa snažím prispôsobiť stavu vecí, na niektorých sa hádam ešte vieme dohodnúť, tak sa radšej viackrát pýtajte, kľudne premeriam, prípadne pošlem viac foto.
Poštovné podľa taríf slovenskej pošty. Nepýtajte si prosím zľavu vo forme poštovného. To neplatíte mne ale poste 😏Na dobierku neposielam, keďže je viac zlých skúseností ako dobrých. Obyčajnou poštou na vlastnú zodpovednosť. Zatiaľ sa mi nestalo aby sa niečo stratilo keď išlo obyčajne a to si takto objednávam naozaj veľa veľa :)
Na výmenu prosím neponúkajte nič, ak niečo chcem, kúpim si to.
Ak sa pre niečo odo mňa rozhodne, kľudne vám to ešte pomeriam, nafotím, čo potrebujete, len vás pekne prosím, ak zmeníte názor, prosím napíšte mi to, Nemám čas sledovať každú chvíľu či ste si to ráčili premyslieť a hlavne, nemám najmenšiu chuť hrabať sa v krabici, hľadať tu vec, merať fotiť a neviem čo všetko, aby ste sa potom ani neozvali.

C. Uctu SK06 0900 0000 0050 2972 5278
Ďakujem.
Zobraz celé podmienky
Vesta, m
Vesta, m
Vesta, m