Taška

Dievčenská taštička Minnie do ruky, na zips. Rozmery 26x21x8 cm (d v š)
Aktualizovaný pred 2 týždňami
8 zobrazení od 28. dec 2021
4,50 €
janiela0302    Nitra
Milé mamičky,
veľmi sa teším, že Vás zaujali veci z mojej ponuky a dúfam, že Vám urobia rovnakú radosť a poslúžia rovnako dobre ako mne a mojim dvom deťom.
Veci, ktoré som sa rozhodla predať sú veci nosené, prané, zašívané a nezodpovedajú kvalite nového, v obchode kupovaného tovaru. Preto Vás prosím, aby ste brali na to ohľad. V prípade akéhokoľvek poškodenia (zašívania, zošúchania...) Vás na to vopred upozorním. Fotka predávanej veci je priložená, veci premerané a údaje o mierach poskytnuté.
Ceny sú uvedené bez poštovného.
Tovar zasielam spôsobom Vami vybranom (doporučene alebo obyčajne) vždy podľa dohody s kupujúcou maminou a podľa hmotnosti, po prijatí platby na účet. Obyčajnú zásielku (nie doporučenú) posielam len na zodpovednosť kupujúceho. V prípade straty nenesiem zodpovednosť a peniaze nevraciam.
Sadzby poštovného sú vždy podľa aktuálneho cenníka Slovenskej pošty.
Číslo účtu pošlem pri záväznej objednávke. Prosím, do poznámky pri zadávaní platobného príkazu uvádzať Vaše meno a priezvisko. V prípade priameho hotovostného vkladu v banke prosím k celkovej sume ešte prirátať 0,50 € ako poplatok.
Zásielku Vám posielam po prijatí platby na účet v priebehu dvoch nasledujúcich dní na Vami uvedenú adresu spolu s informáciou o zaslaní zásielky.
Prosím o trpezlivosť, ak neodpoviem hneď, nakoľko nie som na internet napojená celý deň. Ďakujem a prajem príjemné nakupovanie a pekný deň,
JANA, Nitra
Zobraz celé podmienky
Taška, disney
Taška, disney
Taška, disney
Taška, disney