Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Pudlík ako kabelka

Predám plyšového psíka ktorý je zároveň kabelka. Na chrbátiku ma malé vrecko na drobnosti a rúčky na chytenie. Pri stlačení zašteká.
Aktualizovaný včera
112 zobrazení od 3. dec 2017
8 €4 €
michaelasofia    Pezinok
Ďakujem že ste nahliadli do mojej ponuky. Vecičky sú po jednom dieťati, ak to neplatí píšem do popisu. Vecičky na požiadanie odmerám, zodpoviem dotazy. Ak sú veci poškodené snažím sa to nafotiť a popísať, pravdaže to zohľadnujem v cene. Posielam poštou po zapletení eur na môj účet SLSP, iban SK4609000000005125306903. K cenám treba pripočítať poštovné. Ak máte záujem o osobný odber nieje problém, som z Pezinka ale dá sa dohodnúť aj na stretnutí v BA. NEMAM ZÁUJEM O VÝMENU! Pri kúpe viacerých vecí sa dá dohodnúť na cene.
NA POŠTU sa dostanem V SOBOTU, ak treba poslať niečo rýchlo (napr. kvôli akcii) prosím napíšte mi to. Prosím nepíšte mi ak má niečo stanovenú cenu, že to vezmete za polovicu už aj s poštovým, najlepšie doporučene. Nejakú zľavu pri drahších veciach alebo množstve viem dať ale v niektorých prípadoch je to až drzé. Ak by som chcela danú vec darovať tak to napíšem. Ďakujem za pochopenie.
Zobraz celé podmienky
Pudlík ako kabelka,
Pudlík ako kabelka,
Pudlík ako kabelka,
Pudlík ako kabelka,